bugün

ing : asi , başkaldıran.
veronica roth un divergent üçlemesinin 2.kitabıdır. divergent kadar güzeldir aynı zamanda. ya o değil de o son neydi öyle lan? 2013 sonbaharında çıkacakmış son kitap ama ben bekleyemem 1 yıl. çok bomba yerde bitirmiş veronica hanım kızımız, sevinsem mi üzülsem mi bilemedim.

(bkz: fuck you) *
Heyecanla beklenen divergent uclemesinin ikinci filmi. 5 gun kaldi sanirsam cikmasina.
Oyunculari
(bkz: theo james)
(bkz: kizin adi cokta onemli degil) * *
Cok cok cok cook mukemmel bir film. ilkinden daha guzel olmus.
izlemesi zevkli, senaryosu o kadar da ahım şahım olmayan film.

--spoiler--
divergent filminde insanların hangi topluma ait olduklarını ölçen bir test vardı, kişiye eziyet veren, metafizik olarak mücadeleyi gerektiren bir test. ikinci filmde yani insurgent'ta cep telefonu gibi bir cihaz var kişinin gözlerine odaklandırıp hangi topluma ait olduğu ölçülüyor. saçmalık işte. madem böyle bir teknoloji var, ilk filmin 30 dakikası niye bunun üzerine kurulmuş.
--spoiler--
çok boktan film o kadar kötü ki film arasında entry giriyorum.
bir divergent degil ikinci filmle gercekten rezil etmisler guzelim seriyi. Hunger Games'in taklidi gibi bir sey. Tirnagi olamaz o ayri. Bence bosuna gitmeyin sinemada izlemeseniz de olur.
Serinin hiç bir filmi için sinemaya gitmeyin ama torrentten çekip izleyin çünkü eğer maze runner ve hunger games sevdiyseniz bundan da tadımlık bir şeyler alırsınız.
--spoiler--

aga her şeyi bir kenara bırakıyorum madem dışarıda hayat var, bu adamların bu kadar teknolojisi var bir uçakları, helikopterleri de mi yok? nasıl haberleri olmaz amk ya?

--spoiler--
güncel Önemli Başlıklar