bugün

Karşılıklı severken bulursa iki insan birbirini o zaman kaçırmasın. Yoksa bir kişinin sevgisi kaldıramaz bir ilişkinin yükünü.
Hep derim bir kız Kendisini sevene gitmelidir. Erkekler daha farklı mahlukatlar
(bkz: beni seveni ben sevmem benim sevdiğimse beni sevmez)
beni sevene giderim nasıl olsa aşık olacağım hiç olmazsa içim rahat olur.
ne gerek var beni sevmeyen biri için mabadı zedelemeye.
Kim nereye gidiyor ya
Otursun oturduğu yerde mantık onu a noktasından b noktasına götürür çok istiyosa.
Insan karsisindakinin duygularından hicbir zaman emin olamayacağı için sevdiginin ona gelmesini beklemeli. Kız kismi gitmez lan djdndjddkdk.
ikisinin de sonucunda sıkılmak kaçınılmaz. ikisine de gitmemeli.
insan işe gitmelidir. sonuçta çalışmadan para kazanmak sadece allah a mahsustur. insanlar çalışmak zorunda.
af edersiniz iki ucu malum sopa. sevdiğine gideyim derken seni sevenden olabilirsin. seni sevmeyen birinin peşinden de gitmek manasız. o yüzden bizim oralarda çok güzel bir söz vardır.

"sevdiğini alamazsan, aldığını seveceksin".
Seni seveni zehir olsa yut
Seni sevmeyeni bal olsa unut

Demiş necip fazıl. Bence ikisini de unutun hem sizin seveceğiniz hem de sizi sevecek biri elbet çıkacaktır karşınıza.
insanın kendinin, kendi için güzel bir şey yapması her zaman güzel şeydir. sevmekte güzel olduğuna göre, sevdiğine gitmelidir bence.
ikisi de acıya davetiyedir. yapmayın, etmeyin, hiç bir yere gitmeyin.
yüreğinin götürdüğü yere git demiş zamanında yazar susanna tamaro.
Kendisini sevene.
bence sevdiğini yanına almalı. seviyorsan gel sarılalım bence yani.
insan kime gitmeli diye hesaplar yapmamalı o an ne gerektiriyorsa ne hissettiriyorsa ona göre bulmalı yolunu.
ikisine de gitmemeli. insan illa bir yere gitmemeli. sevdiğime de gittim, beni sevene de. sevdiğime gittim ben yıprandım sevene gittim ben yıprattım. çünkü gönül işleri tek kişilik olmuyor. gönül yorgunluğunu da öyle basite almayın adamın hayatını bitirir. insan sevdiği tarafından sevileceği yerde olmalı. bak işte o zaman tanrıdan başka engel yok.
ikiside olmaz. Sırf o seviyor diye onu kullanmak ya da sen seviyorsun diye çocuğun birine kendini harcatmak olur mu hiç ?
En güzeli karşılıklı.
Tabi bulabilene..
kendisini sevene gitmeli. çünkü senin sevdiğinin, sen hakkında düşünceleri hep muammadır.
kendisini seven sevdiğine gitmelidir diye cevaplandıralacak sorudur.
Hangisinin yara açmayacağına inanıyorsa ona gitmeli.
kedisini sevene gitmeli. kedi mühim
Sev senı seveni kör topal olsada.sevme senı sevmeyeni mısırda sultan olsada.
Karşılıklı sevgiyi bulduğunuzda bırakmayın. Bi tarafın sevgisind şüphe varsa sorun çıkar.
seni seveni sen de sev diyorlar da olmayınca olmuyor. sevip acı çekmeyi sevilip mutlu olmaya yeğliyorum.