bugün

entry'ler (278)

herkesin ortasında şapur şapur öpişen tipler

Abi naparsanız yapın ama şapırtı olmasın Allah aşkına.

eski sevgilinin ardından söylenenler

Çok mutlu olsun demiştim. O kadar mutlu olsun ki benim mutluluğumda gözü olmasın.

kendime not

Ağlamak seni korkutmasın. Ağla. Hıçkırarak ağla. Ağla

kızların serseri sevgili merakı

Açıkçası bu düşünce lisede daha yaygın bence. Çünkü güç gibi görünür cool ve havalı umursamaz olmak. Bu düşüncenin üniversitede yıkılması daha muhtemeldir.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Barış akarsu aldırma.

mesajlaşacak kimsenin olmaması

Dipteyim sondayım depresyondayım.

ağlamak

Ağlamak artık bana çok yabancı.

sözlük yazarlarının en son okuduğu kitaplar

Şeker portakalı. Empati yapmayı ilke edinmiş bir insanımdır. Bu kitap sempatiyi bana doruklarına kadar yaşattı. O çocuktan daha çok acı çektim mesela. O çocuktan daha çok küstüm babasına. Ve o çocuktan daha çok sevdim o adamı. Bu kitabı olabildiğince çok hissettim. Unutamayacağım kitaplar listesinde.

atatürk den bir söz bırak

Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur !

yediğiniz en garip yemek

Bamyadır. Böyle vıcık vıcık oluyo falan ya pişince çin yemeklerinden daha tiksindirici hissettiriyo.

gecenin sözü

Eğer nasipse dünyanın öbür ucunda da olsa kader elbet buluşturur sizi ama; eğer nasip değilse çıkmaz sokakta bile karşılaşamazsın.

çocukken hayran olunan ünlüler

Ben küçükken yıldız tilbeyi çok severdim. Şarkı sözlerini anlamazmışım ama danslarını seviyodum. Ama kuzenim yıldız tilbeyi sevdiğim için benimle dalga geçmişti bende sonrasında kim sorarsa sorsun söylemedim yıldız ablayı sevdiğimi.

matematiğin en temel mantığı

Olmuyorsa zorlamamaktır.

en sevdiğiniz ingilizce kelime

Congratulations ve beauty. Telaffuzları çok tatlış.

üretim yok tamamen dışa bağımlıyız diyen tip

Siktir git araştır derim.

hangi seni özledin

Ben kendimi hiçbir zaman sevmedim. Hiçbir geçmişi özlemedim. Ben gerçek beni özledim. Onu hiç tanımadım. Ama özledim.

kişinin hayatında iz bırakan kitaplar

Stefan zweig satranç. Bu kitap bana düşünmenin inceliklerini öğretti.

düşün ki o bunu okuyor

Alekte movik movik.

sadece bir tıp okumakla cahillik ortadan kalkar mı

Tıp okumakla tıbbi cehalet ortadan kalkar. Geri kalan kısım kişinin kendi ilgi alaka azim ve merakına kalır.

dolar aniden 7 tl olursa ne olur

Bu hayatın heycanı meycanı olmaz çünkü eldeki avuçtaki para bir işe yaramaz.