bugün

görsel

görsel

ingiliz trans birey Shane Harding, istanbul'da olduğu sırada flört uygulamasında tanıştığı Türk berber Mert ile evlendi. Harding, eşiyle konuşmayı "google çeviri" kullanarak gerçekleştirdiğini söyledi.

https://www.cumhuriyet.co...-ceviri-kullandim-2182339
Ekonomi hakkaten çok kötü amk.
Erdoğan döneminde yaşanmıştır.
(bkz: Kapağı Avrupa ya atmak)
Güçlü duruyor kodumu oturtur. Çok dayak yiyebilir.
Nasıl bir yoklukta ise artık, neyse birkaç yıl içinde boşanıp ingiltere vatandaşı olur artık.
Ülkeden kaçmak için travesti ile bile evlenmeye başladık pu aq.
person is transgender communication is google translate.
inşallah translık konusunda tam ve doğru bir bilgilendirme yapmıştır, zira "gelin hanım" berberin iki katı... sinirlenirse falan, allah yarattı demeyecekmiş gibi bakıyor..
yalnız hatunun gideri var. *
bazı yazarlar gelinin cüssesine takılmış.. dövermiş falan.

arkadaşlar trans bireyden dayak yiyen erkeğin mertebesi yüksek olur.
kılıcı keskin olan kazansın artık.
true: bence damadın ingiltere'ye gideri var..

bu arada true'nun gözümde nasıl canlandığını buldum.

https://www.youtube.com/watch?v=oEr7Tg-a8uc
şimdi dön sıra bende muhabbeti yaşamaz inş gardaşım..
Bunların videosunu izledim gelinin sesi kalın çok kalın acaip kalın bir erkek sesi ya lan.
ingiltere’de evlilik diye birşey yok, her 5 veya 6 yetişkinin sadece biri evleniyodur. Hal böyleyken bizim berberin vatandaşlık umuduyla şekilden şekile girmesi kadına(transa) çok romantik geldi.

Ancak bu vatandaşlık olayı için yanılmıyorsam 4 yıl evlilik şartı var. Ne var ki trans mrans 4 sene kayarım ben buna demeyin, bu fotoğraf düğün fotoğrafı, normalde sakallı filandır bu.

Bir de gelin, kadın, trans artık ne sikimse o da durumun farkında ve 3,5 sene sonra etinden ve sikinden faydalandığı gencoyu siktiredecek!
bir berber bir berbere bre berber bu ne a.k. demiş...
hangisi erkek hangisi kadın ben çözemedim...
Traş ederken dayaya dayaya nikah masasına kadar götürmüş.
Mutluluklar diliyorum.
Şu berber kadar olamadık ayolhh.

Hayaller evrupali daddyler hayatlar türkişhh...

Pehhhh.
Fırsatını bulsalar Türk gençliğinin en az %80 'nin girişeceği eylemdir.
Bu translarda makina yerinde duruyordu dimi.
Öncelikle mutluluklar dilerim.ikisi birbirini seviyorsa sorun yok.ama sadece yurt dışına kapağı atmak icinde olabilir.herkes bir sekilde ülkeden kurtulmaya bakıyor.