Embesil bir yazarcik.
Her nokta nokta yazar başlığına kendi adını yazıyor. Reklamin iyisi kötüsü olmaz mantığıyla sürekli dikkat çekmeye çalışan kalitesiz ve boş bir troll. Eksi kasıp adından söz ettirecek ya haspam, mal gibi davranıyor. Çok itici ve bi o kadar da gereksiz. Bence kadın, kendinden utanmalı.
Alttaki yorumuna istinaden: utanma yok, şeref yalan.
(bkz: imamhatipler kapatılınca olabilecekler)
Kendi nick altını uplatıp uplatıp kaçan yaşlı ergen.

Caps paylaşmaktan yazmayı unutmuş zavallım bunlarla kendini eğlendiriyor. Kelime haznesi belli ki zekasıyla doğru orantılı.

Durumu vahim namaz da kurtarmaz.

iman kurtarsın kardeşş.

Bi yazar, en primcisinden..
Yeni metalci olmuş ergen tripleriyle ortada dolaşan yazar.
Tam bir ilgi o*ospusu yazar.
Tamam ateistsin, rock müzik dinliyorsun, muhalifsin ve kıskanılacak bir şahsiyetsin. Kendini daha fazla kanıtlamana gerek yok.
Nickaltim her uplatildiginda damlayan yazarlarin elebaşı. Kendisinin yazarlik anlayisi telefonunda cok onceden kaydedilmiş zall capsleri ve muzik calarindaki queen,mercury muzikleri. Ha birde baskasinin fotolarini attigini hic unutmuyorum. Begendigi baska bir kizin fotolarini kullanacak kadar da aciz. Beni eleştirmeden once özelestiri yapsin yapabilirse tabi.

Edit : iyi ki uğraşacak hali yok. Birde olsa evime kadar gelecek heralde. Komedisiniz yemin ederim.
Ooooo muhteşem Bi taktikk. Çok tuttum lan seni. Birinin nik altına yaz. Sonra cevap gelince sil. Ya sen nasıl zeki bi insansın vay anasını ya. Şeytanın aklına gelmez bu hınzırlıklar.

Bence bunu herkes uygulamalı.
Ergen olduğu gibi entry silip kaçan korkaktır.
Allah'in kendisine verdiği bunca nimete karşı ateist olarak nankörlük yapan yazar. inşallah iman eder.
(bkz: oğlum bak git)
takibimdesin ufaklık.

sürekli reeenkarne oluyor.
(bkz: imam hatipler kapatılsın)
en hızlı o oylar. speddy gonzales.
Bir ay mı 45 gün mü çaylak yedi bilmiyorum.
Saygılı bir yazardı.