bugün

(bkz: Kot pantolon lobisi)
Imamhatipler kapatılsın dediğimiz için bize dinsiz diyorlar varsın desinler biz onlarin gözünde dinsiz olalım fakat burda karşı çıktığımız normal okullarin fen liselerinin, Anadolu liselerinin hiç sorgu sualsiz imam hatip yapılması, ve burda ki öğrenicilerin o kadar arapça, din dersi gördüğü hiç arapça felan konusamıyor ayrıca kanseri nasıl yenerim, ülkeyi nasıl daha iyi yaparım, fizikte şu problemi nasıl çözerim diyeceğine bulutlarda allah ismi yazıyor bak sen şu allahın işine gibi salak salak şeylere inanan yanlış din insanı yarattığı için kapatılmalıdır.
Ada'm elinden gelse Mars'a imam hatip açacak.
normal okullarda hiçbir kanıtı olmayan dine, gereksiz derslere yada yalan yanlış tarih bilgilerine fazlasıyla yer veriliyor. sadece imam hatiplerin kapatılması bir şey değiştirmez, kökten eğitim sistemi değiştirilmeli. yine de kapatılmasını isterim tabii, son 100 yıl içerisinde islamla hangi ülkenin kalkındığı gözükmüş?
yahu kapatilacakta ne olacak meslek liseleri, fen liseleri, düz liselerihangisine baksam öğrencilerin yapısı gevşek her ilde parmakla sayilir adam akilli egitim veren bir lise.
hani neden benim olduğum Veri Tabanı Programcılığı(yazilim) kapanmiyor? kapatilmayi hak da ediyor kantır oynaniyor aq bolumunde.
görsel
Fare zehiri yok mu mk.
görsel
desteklenmesi gereken kampanya, arzu.

bu terörist, sapık ve hırsız yetiştiren dini kurumlar kapatılmalılar.
21. YÜZYILDA ruhban okulunun ne işi var?
imam hatipler çok düzgün yerler sanılıyor ki öyle değil. imam hatipten çıkıp fatiha okumayi bilmeyen de var sınıfa esrar vs. içip gelende. Bunu çözmenin yolu tabiki imamhatipleri kapatmak degildir, onlari duzeltmektir. icinde iyi cikanlar yok mu var tabiki onlar da imam ilahiyatci vs oluyorlar.
çünkü ruhban okulundan çıkanlar bina yapamaz, toprak işleyemez, yerli oto imal edemez. sadece yiyip içip sıçarlar. bir de devlet içinde örgütlenirler, orduda tarikat yapılanması kurarlar, fitne fücur çıkarırlar.
Kimsenin istemediği ama her yere açılan okulların kapatılması talebidir!
Sadece laf salatalığın. Sabah akşam sözlükten sallayan dallamanın fikri. Bir de sanırsın ki hep çalışıyor çabalıyor Türkiye sanayisinin çarkını dişlisini bu çeviriyor.
allahsızlığı yayma kürsüsü başkanlığı olarak sonuna kadar destekliyorum.
Desteklediğim kampanya. Eğitimden ziyade nasıl yobaz olunur, nasıl azgın olunur gibi eğitimlerin verildiğini düşündüğüm okullardır buralar. Üstüne hiç çaba sarfetmeden din kültürü öğretmeni olup atanırlar. Biz kıçımızı yırtmakla kalırız.
Artık kolej oldu hepsi. imam hatipliler kolejlerde eğitim görecek.
Dini siyasi oyunlarınıza maşa etmeyin imam hatipler kapatılsın. imamları bile kapatabilirsiniz hatta.
hergün 20 entry girilirse bu başlığa imam hatipler kapatılacakmış arkadaşlar. kesin bilgi.
görsel
bunu diyenleri az çok gözümde canlandırabiliyorum.
görsel
senelik 2000-3000 din kültürü öğretmeni nerelere atanacak hiç kapanır mı. ha ben mi 83 kontejan verdiler bize. evet yanlış okumadınız 83 kişi sadece. aynı sınavdan onlar 60 alıp başarılı sayılıyor ben 80 aldım başarısız sayılıyorum.
görsel
Kapatilmasin. Niye kapatilsinki? Yasal yollardan yandaş koyun yetiştiriciliği nin güzide mekanıdır imam hatip. Zaten memlekette imam açığı çok.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar