bugün

Erdoğan düşmanlığından yanlışı seçtiniz. ilk kutlayan katil israil. Mutlu musun imamoğlu?
devam böyle. bu kafa ülkeyi kurtaracak.
CHP'ye ilk tebrik Gazze'de soykırımını sürdüren işgalci israil'den geldi. israil Dışişleri Bakanı Yisrael Katz, CHP adayları Ekrem imamoğlu ve Mansur Yavaş'ı tebrik ederken, Başkan Erdoğan'a yönelik skandal sözler kullandı.

https://www.yirmidort.tv/...ana-skandal-sozler-169850
Erdoğan mı israil'e saldırmış. Adamın kendinden haberi yok galiba. Her neyse ilk 3 partinin hepsi çöp. Yrp'de bunlara dahil olacak gibi. Evet.
adamlar şamarı yiyeli 24 saat geçmedi hala aynı kafada devam ediyorlar.

ulen geçen gün sizin reyis israil ile işimiz yok dedi de 2 gün geçmeden ticaret bakanı şu kadar milyar dolar ticaretimiz var israille dedi. üstelik ticaretin çoğu patlayıcı madde vs yani filistinlileri öldüren alet edavat.. sizinkiler al gülüm ver gülüm yaparken iyi ama konu muhalefet olunca ühüüü filistinli gardaşlarımız amaaa oluyor. kessenize olm israil ile ticareti ve siyasi ilişkileri ??
Hangi israil ? Ticareti göt korkusundan kesemediğiniz israil mi ? Pujajajajajaj

Evet mutluyuz şimdi sktr git akputçu seni.
longi dostumu severim. siyasi olarak aynı görüşte değiliz ama tartışma üslubunu asla bozmayan karşı cenahtaki dostlarımdan biridir. o nedenle saygım da vardır kendisine.

tavsiyem; üzülmeyin, milletin iradesi kararını verdi bu işler sırayla bilindiği üzere. siz seçmen olarak görevinizi yaptınız, aynı şekilde biz de. bu saatten sonra ortak paydamız ülkemizin menfaati.
Biden 4 senedir rte ye randevu vermedi. Geçende bakanlar abd'ye gittiğinde biden'in 2 şartı israil ve mısır'a olan yaklaşımdı.

Eli mahkum sıcak para için kabul etti!

Gazze savaşı olduğu halde ticaretimizi artırdığı, ticaret partneri o israil kutlamıştır!

Hani şu mescidi aksanın etrafına cevrilen dikenli tel sattığınız israil.
--spoiler--
ortak paydamız ülkemizin menfaati.
--spoiler--

Budur Sevgili dostum.
Bu israil lafı da sıktı artık. Erdoğan ne yaptı? israil, Gazze yi bombalarken, israile ekonomik ve siyasi ambargo uygulayabildi mi? Hatta isveç Bahçeli de, Erdoğan da terörü desteklemekle suçlamışlar, sonra vekilleri meclise tıpış tıpış gidip isveç in NATO üyeliğini onayladılar. Zaten toplum artık AKPlilerin devlete ve toplumsal çözümüne hiçbir katkısı olmayan, içi boş islamcı ve milliyetçi söylemleri ciddiye alıp konuşmuyor bile.
Yakında yahudi cesaret madalyası da vereceklermiş. Aslında birisine daha vermişlerdi galiba değil mi la ampül kafalı? Tam senin kalemin sorular...
Terörist hamas kutlasaydi ayni tepkiyi verecekmiydiniz.
kürecik'in hala açık kalabilmesine seviniyorlardır.
islamcılar için kutsal mekan olan mescidi aksanın etrafına cevrilen dikenli teli sattığınız israil mi?
gazze halkinin kani ile zengin olan yavsak dinci yine iftira ile goygoy yapiyor.
Dinci tesellisidir nonoşlar. Ama hak veriyorum bu dinlilere , sempati yanıyorum. Zira biz beyaz, yavudiden bı farkı olmayan Türklere göre Hamas, arabtan farkı olmayan kara Türklere göre de caaanim israyil töröris.

Ne alekesi varsa artikin. Şalom aleyke ayoooll?!?!?!?