bugün

adı bilinen ama tanışmak istenilmeyen bir arkadaşdır. bir tanıştınızmı kapılır gidersiniz.
adamın affedersiniz tüm hevesinin ebesini s.ken oydur.

daha yeni yazar olmuştum,daha ilk dakikalarım.yeni başlayan maçta yenilen erken bir gol gibiydi.

neşe ve içinde entry girerken ben butonuna bakıyordum.aldığım her artı oy,beni şehvetlendiriyordu.her gördüğüm başlığa entry giresim,artı oy alasım vardı.

tekrar ben butonuna tıkladım,her şeyin daha güzel olacağını düşünerek..

hayallerim yıkıldı.

1 eksi oy vardı.

tek bir tane olsa bile,boğazıma oturdu böyle bir - işareti.valla lan,gırtlağım böyle kenarlarından uzadı.

ama yıkılmadım,olsun dedim ve yeniden girdim,güzeldi entryler,artı aldım ve mutlu oldum gene.

zamanla alıştım eksiye.

zamanla alışılıyor,koymasın size,eksi oy alabiliyorsam entry girebiliyorum demektir.
sözlüğün utanç kaynağı olduğunuzu düşünürsünüz. entry girmeye korkarsınız. intikam yeminleri edersiniz içinizden bunu yapanı bulursam bana bu acıyı çektireni bulursam yanına bırakmayacam dersiniz. ama bulamazsınız.
moderator'e kızarsınız.neden ekşileyen,beğenenlerin adıda çıkmıyor diye isyan edersiniz.
sözlükteki toz pembe hayatınıza son veren oydur. bu oy sizi gercek dünyaya döndürür. ne ilk ne sondur.

edit: ilktir ama son değildir.