bugün

yazarların internetle tanıştıgında aldıkları ilk mail adresleridir.
internet kafede alınmıştır.
şifresi 123456'dır.
counter strike'da kullanılan nick'in alt çizgiyle yaşanan ilin plaka kodu birleştirilerek oluşturulmuştur.
hotmail'dir.
genelde komik isimlere sahip olan adreslerdir.
lisede alındıysa mutlaka içinde iğrenç bir espri geçer. daha sonra daha ciddi mail adresleri alınır.
kimileri için alınan dönem ergenliğe tekabül ettiği için "sevilen müzik grubunun öne çıkan ismi + girl/boy (ingilizce özentiliği elbette bir parça) + yaş" tan oluşan adrestir.
okul numarası içerir. içermezse gelin beni bulun.
kullanmıyorum artık yazayım.

M_O_T_O_R_@hotmail.com

m, o, t, o, r harfleri büyük aynı zamanda. motor ne alaka hiç hatırlamıyorum.
isim_okul numarası@hot..
Hala kullandığım mail adresimdir. O kadar dalga geçmeler verince bıyık altında sırıtmalar bu ne yaa demelr beni yıldırmamıştır. Hala 10 yaşımda açtığım o saçma dangalak mail adresini kullanırım.
2000 yılların başında aldığım, isim_doğum tarihi@hot olan hala kullandığım adrestir.
içinde kesinlikle e mail adresini aldığı yaşın bulunduğu adreslerdir. (bkz: cort_cozurt_13@hotmail com)
(bkz: ilkveson@hotmail com)
198500@... neymiş bu ya.
bir arkadaşın tavsiyesi üzerine mynetten aldığım adrestir. iki ismim + soy ismim regexpine uyar.
- siktir@@hotmail.com
Hotmail
hesabı hala kullanıyorum 2002 2003 gibidir açtıydım.
içinde yaşadığım şehrin plaka kodu veya doğum tarihimin son iki hanesi olması muhtemel, hatırlamadığım e-mail adresidir.
defyol@kahkaha.com
babam gercek ismini verme demisti swh.
adsoyad@hotmail.com du. babam açmıştı iyiki de o açmış hala kullanıyorum.
Ben yazarsam kusarım, hepimizin midesi kalkar. Hatırlamak istemeyeceğim anılar bunlar. Ayrıca herkes hata yapar hatta bence sizinkiler çok masum.
Ad + soyadın ilk iki harfi@mynet.com
Icq numarası vardı bi ara. O dönem bu gibi sunucuların Türkiye diye bir ülke olduğundan haberi yoktu. Hayat çok zordu.
nilay_nilay_nilay - neden nilay bilmiyorum, random bir şeydi.