bugün

entry'ler (241)

kyk borcunu kocasına ödeten kadın

aldığı diploma neticesinde işe girdiği takdirde kazanacağı paraları da -ne tamlama oldu ama- kocasıyla yiyeceği düşünüldüğünde, gayet normal gelen insan davranışı.

neşet ertaş

anayı-atayı, hasreti-gurbeti, aşkı-çileyi bize öğreten büyük usta. Her zaman gönüllerdesin.

real madrid barcelona beşiktaş leipzig

Ziki tutarız. Beşiktaş'ta bu kura şansı varken olmayacak iş değil.

ibrahim mazlum

Afyon'da yaşadığım 5 yıl boyunca tercih ettiğim tek sucuk markası. Ulusal çapta isim yapmış tüm Afyon markalarını lezzet bakımından üçe beşe katlar. Afyon dışındaysanız temini biraz zordur fakat Afyon'dan sucuk almak niyetindeyseniz -benden size tavsiye- ibrahim mazlumu tercih edin. Pişman olmazsınız.

Baya baya reklam metni oldu.

nişanlılıkta bayram

Nişanlılık süresince 6 altı bayram görmüş birisi olarak net bir şekilde söyleyebilirim ki zulümdür... Nişanlılık mümkünse 1 saat kadar falan sürmeli. Çünkü ara dönemler hep boktandır.

askerde duyduğum en garip söz

Kol girmiş, parmağın hesabını yapmayın.

eskisehirdeki arkadaslar bi bakabilirlerler mi

Kardesim için eskisehirde kpss kursu bakiyoruz. Türkçe öğretmenliği mezunu. Önerebileceginiz bir kurs olursa çok sevinirim arkadaşlar.

kendine bir nasihat ver

kaldır olum şu götünü, ne bok yiyeceksen ye artık.

memesini başka erkeklere emdirmiş kızla evlenmek

cahillik mutluluktur.

black mirror

4. sezon geliyorsa pek iyi. gece gece sevindirdin sözlük.

yazarların çocuğuna koyacağı isimler

şevket. çok uğraştım, eşimi ikna edemedim.kaldı ki eşimden önce arkadaşlar karşı çıktı. savunmalarını da şöyle bir senaryoyla yaptılar:

günümüzden 20 yıl sonrası. senin oğlan bir kızla tanışacak:
bir kız: meraba, ben eylül...
benim koç: şevket...
bir kız: hmmm, oldu öyleyse görüşürüz..

saniye de gömdüler rahmetli dedemin gül gibi ismini...

sen nerde yanlış yaptın

ilk kez bitti dediğinde, yalvarmak yakarmak, değişmeye dair sözler vermek yerine he amk, tamam bitti. dememekte...

edit: 13 sene oldu, ben hala aynı odun, sen hala aynı kadın.

kibritçi kızın hazin sonu

kötü sonla biten ender masallardandır. var mı başka bilen?

yazarların en son para verdiği şey

çift uçlu çamaşır makinası ara musluğu.
evet tadilat var.

hizliresim com daki kumandalı türk kızı

nerdeymis bu link.

sözlük yazarlarının içtiği ilk içki

beşiktaş birası.

uludağ sözlük ten soğuma nedenleri

Buraya bunca olumsuz yazı yazan kişilere sorumdur: Siz tuvalete neden gidiyorsunuz, hepinizin aklına tuvalet deyince sevişmek mi geliyor?

Ben 32 yaşındayım. Bu zamana kadar bir erkek tuvaletinde hemcinsimin herhangi bir cinsi uzvunu görmedim. Kız ve erkeğin aynı tuvaleti kullanması herkesin ulu orta ihtiyacını görmesi anlamına mi geliyor? Tuvaletin kapısını edeplice kapatabildikten sonra tuvaletin erkek ya da kız tuvaleti olmasının bir anlamı kalmıyor. Kaldı ki hangimizin evindeki tuvaletinde kız erkek ayrımı var. Annemiz de kardeşimiz de aynı deliğe sıçıyoruz nihayetinde...

neşet ertaş dinleyenlerin genel özellikleri

severiz neşet'i, derdimizden ötürü.

ankara

gönlümün ulaşamadığı mundar ciğeri...

azraili görünce methinizi çok duydum efendim demek

bi (bkz: deli dumrul) gördüm sanki.