bugün

entry'ler (245)

ben bu yazıyı sözlüğe yazdım

sozlüğe sinirle edilecek bir çift laftır.
su ıgrenç baslıkları açan sozluk yazarları tek kelimeyle acızsınız dusunmekten bile acızsınız. he sizin bir de dunya gorusunuz ıdeolojıleriniz falan var dimi, allah sizin gibi beyinsizlerin dunya gorusune bırakmasın hiçbirimizi, ulan insan bir çift aklı başında başlık açar be utandım ınsanlıgımdan utandım troller mı bastı burayı noldu bılemedım. neyse ben defolup gidiyorum bı daha da nah gelirim bu bok çukuruna siz beyinsiz beyinsiz eglenmeye devam edin emı

kafamızdaki sınırlar

birilerinin yıllar oncesı once harıtalara sonra beyınlerimize veya once beyınlerimize sonra harıtalara cızdıgı allahın belası sınırlardı, her zaman korktu cunkı seytanın kopeklerı bir musluman bırlıgınden, hiçbir zaman hiçbir zalimin işine gelmedi bu.uzun zaman dılımlerine yayılmıs profosyonelce bır plan, bu planın kuklaları hep değişti, birilerini getirdiler birilerini goturduler ama plan hiç değişmedi, ey şeytanın eskerleri bu gun o sınırları çizmiş olmanız bu gun bir kaç tane bize ne surıyeden diye geveleyen salağın olması bu gun musluman kardeşini piç bir beşer duzenlemesi yuzunden boşverenlerin olması sıze muvaffak olduğunuzu gostermez, siz isteseniz de istemeseniz de allah dinini yeryuzune hakim kılacak ve bu zulumlerin bittiği insanlığımızıdan utanmayacagımız gunler gelecel! sınırlarınız tanımıyorum sizin lanet duzenlerinizi tanımıyorum ben bu ınsanlık ayıbına asla sessiz kalmıyacagım allah sizi malınızla mulkunuzle sılahlarınızla tanklarınızla yalanlarınızla dolanlarınızla yerin en dıbine batırsın!

hayat yanından akıp giderken balkonda çay içmek

balkonda cay dururken hayatin icinde akip gitmekten daha iyi bir durumdur.

vesikalık fotoğrafı profil fotoğrafı yapmak

sherlock un bile bakinca hayatina dair bir ipucu bulamayacagi ifadesiz fotograflardir, genelde sonradan olaya dahil olmus isli guclu insanlar tarafindan acilir. 40 sene sonra ilkokul arkadasim beni o halde bulsa tanimamazliktan gelir inkar ederim o baska, niye boyle yapiyorumki simdi adam aramis o kadar ayip ediyorum. unutmamis onca yil canim benim yaaa

otobüste yan koltukta oturanın yer değiştirmesi

'' bence bana umutsuzca asık ve uzaklasmaya calisiyo, beni unutmak icin baska koltuklarda baska insanlarin yanlarina oturcak...'' olaya bi de boyle bakin ya siz bihter ziyagilsiniz

sözlük yazarlarının pencere manzaraları

son 3 senedir gordugum gizli icici teyze, gidip ogretesim var hayrina ya agiz kanseri olacaksin teyzecim ben de burda gulmekten kotu oluyom surekli arkaya attigin kisa supheci bakislar, hizli hizli arkandan kosan var gibi cektigin nefesler..

fenerlilere trabzon daki maçta yapılabilecekler

kadinlarinin bile belinde silah bulunan , guzel manzara gorulunce ''ha bu mazaraya atilmazmi iki el usagim'' denilen bir millete bulasan fenerlilere ne olabilecegidir. Yanniz ben ofsayti bilmeyengillerdendim niye buraya entry giriyorum simdi su an ya.

öğrencinin en iyi dostu

supehsiz a-101 ve bim dir, uzun zaman oldu gitmedim zenginmiyim lan yoksa benn

mutluluk veren kokular

domates corbasi kokusu, ustunde uzayan kasarlari hayal ettirebilecek kadar iyiyse 3 evetle ugurluyoruz.

en olmadık yerlerde gelen gülme isteği

en olmadik yerde akliniza en olmadik yerde gulme orneklerinden biri olan tarihin arka odasi programindaki sevimli sisman abinin koptugu sane gelir, fatih terimin sacma sapan dusememesi gelir, ertesi gun gordugunuz ilkokul arladasiniza tam selam verecekken yere dusen seyi almak icin lamps diye egilmesiyle popopsuna attiginiz sokta bakislar gelir, gelir efenim durduramazsiniz bir gelmeyegorsun, sonrasi dudaklari kanatircasina isirma, avuclarda terleme kafayi yere 3 cm kalaya kadar egme, bu da gelir bu da gecer

yazarların evlerindeki kapı zili sesleri

ana bana ana banaaaaaaa gar yolaaaa gaaaar yollaaa gar yollaaaaaaaaa. Evet tabiki de bu deil, malesef degil oysa bu olsaydi kapiyi hep guleryuzle acardim, bu olmali, bu olsun.

türkçe şarkılarda geçen acımasız sorular

yoksa ben zurnamıyım he?

seviyesiz beraberlik

taraflarin birbirine bebek konusmasi yapmasi da bir ornek olabilir. Bebek konusmasi yapan ciftlerden allah a siginiriz, amin.

ben bu yazıyı kendime yazdım

ikinci seneye kaldinn topramm ne bu rahatligin, millet haril haril calisiyo ay ben biktim sana bunlari demekten whatsapptan da yazip duruyorum ders calis ders, her aksam disardasin her gun laylaylom seneye pisman olursun tecrubem var ordan biliyorum, neyse toparlicaksin sen ben inaniyodadtsazcigdwadghesqzv( yazar burada carpilir)

esra elönü

su anda arafta sorular programinda kendi iticiligi izleyiciye yetmezmis gibi enver ayseveri konuk almis 2 saat boyunca soru sormaya calismis, ben bir gazeteci olarak diye baslayan her cumlesinin sonunda izleyiciye ''hay senin gazeteciligine'' dedirtmis, insana ahmet hakanla melih gokcekin gecen katildigi programdaki saygili, seviyeli ortami aratmis yazardir. Nadiren guzel seyler yaziyor, keske takma bir isimle isimsiz cisimsiz sadece kalem oynataymis, o zaman bu kada itici gelmezdi.

neyse ki herkes için danette var

ne zaman zora dussem, cikmaza girsem kendi kendime tekrar ettigim cumle. Neyse ki danette var, saka la simdi reklamda gordum az dalga geciyim dedim bu reklamcilar tuhaf insanlar bilerek yapiyolar bence boyle embesil reklamlari, galiba su an uludag sozluk diye bi yerde reklama ait bir cumlenin kurulmasi bile adamlarin basarisini kanitliyo, tesekkur etsinler bana.

kişiyi mutsuz etmek için söylenecek en ağır sözler

'' sen değişince ben demistim eskisine doner diye'' kesinlik budur, kavgada soylenmz, kufur olsa edilmez ama bazi insalar kalp kirma olayinda pek ustalar, bir daha da deismeye calisirsam gotum boyle kabulleneceksiniz beni umrumda deil artik sizin duygulariniz yoruldum, bittim, tukendim sevmesseniz de sevmeyin.

sözlük yazarlarının hayat felsefeleri

''nasipte varsa gelir seni bulur'' bu bir cumle degil, bu bir terapidir sevgili gonul dostlari

insanın büyümediğini anladığı an

bowling oynarken kendi topunu karavana atan kardeşini döveyazdığı andır, duru düşünür ben ne yapıyorum diye..

bir oturuşta yedi tane adana dürüm yiyen kız

bilim adamlarının dünya dışı yaşamı araması gereken yer olarak midesi örnek verilebilir.