bugün

ben sarhoştum çalılıkta yaşadım, iki saniye bile sürmedi boşalmam. ama hem açık alan korkusu, hem üsten insanlar geçiyor onun korkusu, hem ilk yapıyorum onun korkusu, bide prezervatif kullanmadığım için hamile kalır korkusu vardı. içine girdiğimde bir defa bile git gel belki de yapmadım , o kadar kısa sürdü yani. bide düşündüğüm hamile kalmasın olayıydı çünkü sarhoştum ve kendimi kontrol edemem diye düşünüyordum, hem ilkti deneyimsizlik vardı. ayağım titriyordu bildiğin. ama bayağı bir ön sevişme yollarda yapmıştım. ayrıca yerler ıslaktı bide onun üzerine düştüm pantolonum pim pis oldu. hele o çalılıktan çıkıp insan içine karışmam vardı ki, bildiği peçeteyle elimi sildim millet gördü. geceydi ama kimse görmese daha iyiydi. yinede her şeye rağmen bence güzeldi. halen daha o yerden geçince aklıma gelir bu durum.
22 yaşında olmama rağmen bir kere bile yaşamadığımdır.
merak da etmiyorum açıkcası. Yaşamış arkadaşlarım anlatıyorlardı.
"Yıllarca ben bunu mu merak etmişim" demişler ardından.
Beklentiler yüksek olduğu için sanırım böyle geldi onlara.

Ben evliliği bekliyorum. Hem kendim için hem ailem için hem de diğer yarım için...
Kendimden 3 yaş büyük bir kadınla yaşamıştım.
Evlenmeden yapılması türkiyede tantanalıdır. Bir süre sonra kız adet gününü geçirir ve tantana başlar siz ihtimal vermezsiniz sonra prezervatif kutusundaki yazı aklınıza gelir "yüzde yüz korunma garanti değildir" sizin için de zorlu bir süreç başlar birkaç günlük.

Sonra birşey çıkmaz tabi. Sadece değmez bir anlık zevke.
16 yaşında yaşadığım deneyimdir. pek deneyimde sayılmaz aslında. sahil şeridinde, sahibi uzaklarda olan bir teknenin içindeydi.
28 yıllık yaşamımda hala yaşayamadığım deneyim sözlük.
bayan yazarlarımız konuya bir el atsanız gerçi el atmayın ben hep atıyorum. *
(bkz: zürafa sokak)
16 yasinda ailemin "gitsin dil ogrensin" diye yolladigi ingiltere'de bir yaz okulunda basima gelendir.

dunyanin degisik milletlerinden genclerin geldigi bir okuldu. ilk deneyim 8. gunde oldu. ikinci deneyim 11. gunde , 3., 4., 5. ve 6. deneyimlerde 4-5 hafta icinde olmustur. okul degil, kerhaneydi mubarek.

turkiyeye donunce "baba okul cok yararli oldu, seneye tekrar gidebilirmiyim" diye sormustum.
Yaşanan kişi eşim olacak..

(bkz: Nikahtan önce olmaz)
Eğer genelevde yaşanmış ise pişmanlıktır.
9 yaşımdayken sünnetçi handjob yaptı sanırım. Uyuşturmuştu, bi bok anlamadım.
tam olarak böyle oldu.
http://img-13.onedio.com/...b9a8f91aa49b04926d17.webm
(bkz: ar)
(bkz: haya)
(bkz: özel)
sadece denemişsin yapmamışsın yani tamam gidiyorum.
Her iki taraf için de ilkse bu eylemlerin gerçekleşmesi bakımından amatörce, hissedilen haz konusunda ise tavan yapan durumdur.
gerçekten sevilen, inanılan ve güvenilen kişi ile yapılması gerekendir.
en azından benim etik anlayışım böyle buyuruyor.
bana göre, bilmem kaç farklı kızla birlikte oldum demek bir iftihar kaynağı değil utanç kaynağıdır.
Maalesef keranede yapmıştım. Çokta pişman değilim kadın gençti. Ama sevgilimle yapmayı tercih ederdim tabiki.
ömrümün yaşamaya yetmeyeceğini düşündüğüm deneyim
antiseksüel olmam nedeniyle asla olmayacak olandır.
llk evlilik ile birlikte gerçekleşecek olandır.
El deymemis duygularin tadina dugun gecesi varilmalidir . iyi günler
ilk deneyimin dogru veya asık oldugun kişiyleyse mutluluk senindir.
dergi masturbastonu iyi bir deneyimdir. mürekkep şart.
Kötü geçerse karamsarlığa kapılmayın, türk toplumu özellikle cinsellikle konusunda atıp tutmayı pek sever.
görsel
güncel Önemli Başlıklar