bugün

kişisel alan bırakılmaması, güvensizlik, kıskançlık
Eğitim şart.
cinselsizlikden hep bunlar ..
iletişimsizliktir.
sorunları ertelemedir. çözüceksin hemen ne o öyle. proje değil ki bu erteliyorsun.
sorunları ertelemedir. çözüceksin hemen ne o öyle. proje değil ki bu erteliyorsun.
iletişimsizlik.
Kusmamak.
(bkz: para)

(bkz: güven)
Ne istediğini bilmeyen insanlar.
Güven problemidir.
Az gelişmiş erkek beyni.
En büyük problem ilişki zaten.
Elindekilerle yetinememek.
tayyib erdoğan ve yönettiği ülkedir. böyle bir ülkede sinirler gergindir. tv. yi açarsın onu görürsün markete gidersin onu hissedersin, kasabı şarküteriyi yazasım yok zaten. neyse yeni bir telefon almak istersin sevgiline alamazssın, çok pahallıdır artık. bir yere götürmek istersin doğru dürüst yiğip içemezssin rahat rahat, pahallıdır aklın adisyondadır. yani diyeceğim, bu herif bu ülkeden gitmeden ilişki yürümez arkadaş.
ilişkilerde en büyük problem çevre ve ailedir.
Yaşam tarzı ve ideolojiler. Ve en önemlisi iletişimsizlik.
Ben iliski yasayamıyorum cogu uzun iliski yasayan insanlari da takdir ediyorum cok isterdim oyle uzun bir birlikteligim olmasini.
Rahat vermemektir.
karşısındakini olduğu gibi kabullenmeyip kendi hayalindeki insan olmaya zorlamak.
erkek tarafı için konuşmuyorum, erkek piçse piçtir! baştan bellidir ama kızlar, kızlar...
en iyisi, en dürüstü bile olsalar bir yerden sonra ortada hiç bir sebep yokken boktan bahanelerle tartışma çıkartır, "ya biz biraz ara mı versek!" der ve siktir olup bir daha dönmemek üzere çıkar gider.

evet yaram var.
hayır kızın bildiği bir şey vardır da demeyin, varsa söyleyip öyle siktir olup gitsin de kendi kendimize teoriler üretmeyelim.
ismi gibi büyük olmayan minnak pipilerdir bir ilişkinin en büyük sorunları.
ilişkiye girilmemesi. Zaa...
(bkz: tatminsizlik)