entry'ler (33)

erkekleri çekici yapan detaylar

parası,
parası,
parası,

allah a olan inancı yavaştan kaybetmek

Allah pisliği akıllarını kullanmayanların üstüne yağdırır. 10-yunus suresi100

hdp li belediye başkanının elini sıkmayan komutan

taşşaklı komutanmış adam gibi adammış.

allah a olan inancı yavaştan kaybetmek

karamsarlığa kapılıp inancını kaybetmek bir insanın hayatında yapabileceği en masum işlerden biridir. normale dönünce ve kalp gözüyle bakınca Allaha inanmamak ancak sığ beyinlerin işidir. Bir yaratıcının olduğuna inanmamak için kör olmak gerek.

ilişkilerdeki en büyük problem

karşısındakini olduğu gibi kabullenmeyip kendi hayalindeki insan olmaya zorlamak.

bekaret

artık olmayan nesli tükenen bir şeydir...

evli olduğu halde yüzük takmayan kadın

1-takı takmaya karşı alerjisi olan bir kadındır ,
2-yüzükle evli olunmayacağına inanan kadındır,
3-dominant kadındır,
4-çeşitlilikten hoşlanan ve kapıyı açık bırakmaya çalışan kadındır,
5-unutkan kadındır ( bulaşık yıkarken yada yemek yaparken çıkarıp tekrar takmayı unutan kadın)

milli takımın yeni hocası kim olmalıdır

arda turan olmalıdır. rusya ya karşı kimse onu tutamazdı evli ruslara bile yürürdü..

samimiyet kokan sözler

naber yarrrammm?

türk kızıyla sevişmek vs un çuvalıyla sevişmek

un çuvalı daha heyecan verici olurdu.

istatistiklere göre sözlükte kalan bakire sayısı

ahanda ben söylim "0" .

seboreik dermatit için en iyi şampuan

(bkz: ) remolent

yağlı kepekli bir saç derisi için kesinlikle 1 numaralı şampuan remolent kalıbımı basarım aq.

remolent

dermatoloğumun önerdiği bir marka, saç derimdeki kabuklanma ve kaşıntı için yıllardır o hastane senin bu hastane benim dolaşırım en son balıkesirde üniversitedeki doktorumun önerisiyle zorla arayıp bulduğum, remolent kepek ve saç derisi bakım şampuanı tek kelimeyle muhteşem bugüne kadar kullandığım en iyi şampuan diyebilirim.

günün fıkrası

Parayla ibnelik yapan biri varmış. ama ibnelikten kazandığı parayı kiliseye bağışlarmış. o para ile hayır işleri yaparmış. öğrenci okuturmuş . bir gün papaza gidip durumu anlatmış " aziz peder, bu durumda ben günaha mı giriyorum, sevaba mı giriyorum?" diye sormuş. papaz biraz düşündükten sonra , " valla evladım " demiş " yaptığın kötü bir iş . günahı var. ama kazandığın parayı hayırlı işlere harcıyorsun, buda sevap.
bence sevabın günahını karşılar. yediğin yarak da yanına kar kalır"

aynen bizde olduğu gibi ;

papazı tutukladık dolar yükseldi papazı saldık yediğimiz yarrak yanımıza kar kaldı...

suşi

bakmayın nikime mikime iğrençdir ve hiç sevmem.

eyy abd sen kimsin ya

eyyy abd bu fakir varya bu fakir topunuzun anuna koyardıda siz dolara dua edin kur yükselmeseydi topunuza geliyordum.

bbc nin rahip brunson olayı kronolojisi belgeseli

Devlet adamıysan karı gibi konuşup durmayacaksın, az konuşacaksın ki söylediklerin bir gün böyle önüne getirilmesin biz mi öğretecez bunu aq.

14 ekim 2018 rusya türkiye maçı

"evli olmasam golleri sıralardım" diyebilecek sporcunun ahlaksızına, azgınına örnek teşkil eden pisliklerden arınmış bir takımımız var bu takım geleceğin türk milli futbol takımı güvenelim destekleyelim .

cennet i en çok hak eden tarikat

tarikat olarak kabul edecek olursa adnan hoca tarikatı diyebiliriz kedicikleriyle birlikte cenneti yeryüzüne indirmiş ipnedir top sakalından asılasıca ..

en keyifli yaş

en keyifli yaşlar aşkı yaşadığın yaşlardır. 30'u da olabilir 60'ı da olabilir