bugün

Asla ama asla anlamayamadığım insan türüne girmektedirler.Bak şuna hemfikirim herkes sevilmek,ilgi görmek,düşünülmek isteyebilir okey ama sen tutup yok ben şöyle oldum,bana böyle oldu vs vs götünden uydurduğun ne varsa insanlara sıkıp duruyosun sürekli ilgi odağı olmak için. Hayır işin kötüsü bari söylediğin yalanları unutma be kardeşim,valla bak en azından şunu bir düşün yarın öbürsü gün biz bu insanlarla aynı ortamdayız ve birinin dediği diğeriyle tutmazsa bu insanlar çakozlarsa(ki çoktan çakozladılar).bari hepimize aynı şeyi sık sende rahat ol.
Birkaç sevgilisi birkaç flörtü üstüne birkaç yiyiştiği vardır üstüne seni yanında tutmak ister
görsel
Uludağ'da gün geçtikçe çoğalan ve birbirleri arasında kıyasıya hatta sportmenliğe aykırı bir rekabet olan ilgi peşinde koşan yazarları hepimiz görüyoruz.

Hadi listelerini çıkaralım, en çirkin, en yakışıklı, en güzel diyoruz degil mi?

Hadi en ilgi peşinde koşan yazarları seçelim yaristiralim.
(bkz: ilgi manyaklığı)

Orospuluk sadece para karşılığı cinsellik demek değildir. onu bu şekilde anlayanlar hata eder. Orospu olan o para için hiç tanımadığı adamın kahrını çeker, o para için hiç istemediği yerlere gider, hiç hazetmediği muhabbetlere muhatap olur. Onun için o parayı almak önemlidir, karşılığında baha biçilmez hissiyat ve haysiyetini satmış olur.

Karşılığı para olmak zorunda değildir, mesela ilgi için, alaka için, iltifat ve güzel bir söz duymak için, sırf hakkımda konuşsunlar da ne konuşurlarla konuşsunlar dedirmek için yapılan hareketler, yazılan entryler, konuşulan sözler, içine girilen garip durumlar da bence farklı orospuluk türlerindendir.