bugün

Ilgiye ve iltifata muhtaç insanlara verilen isimdir.
sözlükte olduğunda çekilmez, hatta bu yüzden sözlüğü bırakanlar tanıyorum, çünkü bu kişiler sözlükte adına başlık açtırmak için her maymunluğu yapabilir, karakter ve şeref yoktur bunlarda, üstelik silik yemezler.
depresif prens .
vardır böyle kaşarlar çoktur bunlar birde sik sik davranışları vardır bencillik kraliçesi ve krallarıdır hepsi

alayının amk.
Şu an iki üç yazarın birbirinin nick altlarına yazarak gerçekleştirdikleridir.
Tanım: bu gece üç tanedir.
akıllara fuat abinin meşhur sanane yarraam sözünü akıllara getirir bu insanlar.
Efendim?
sözlükte bolca bulunandır.
Benim bu.
Ayipsa da keza benim ayıbım.

Ama anlamadığım; kimseye 'gel bana ilgi göster' demediysem ve halihazirda yara benimse niçin bir başkası gocunsun?
erkek olanıda benim.

ilgisiz ben bir hiçim, beni sizler orospu ettiniz.
derhal eksilenmesi gereken kevaşelerdir.
olamayanlarin olanlari kiskandigi birsey. ancak kendilerinde imkan yok. uzulmeyin sizde olursunuz bir ara.
bir isim biliyorum ama diyecektim ki gordum. buradaymis zaten.
ortaya çıkış sebebi sosyal medya dır. diğer bir sebebi biz erkekler.

anlamadığım nokta, bir şeyler yaşama ihtimalinin sıfır olduğu bir kadına neden sayısız beğeniler sunup mesajlar atarak götünü kaldırır er kişiler.

en kötü ihtimalle tek atış yap, duruma göre çek git. zorlayıp üsteleyerek neden hem kendini küçük düşürüp üstüne bir de o kişinin overrated olmasına neden oluyorsun.

gerçi bu serbest piyasa ekonomisi ve mal pazarda değer buluyor. o yüzden yapabilecek fazla bir şey de yok.

not : bakın, hitap ettiği kitlenin etkilenmesinden korkan bir mal hemen eksiledi. değeri düşer sonra mazallah.*

not 2 : ne çok ilgi orospusu varmış lan burada. ahaha.
amkdum kezbanlarına koca gün mesaj atan hemcinslerimin eseridir.

elin avrupalı taş gibi kızları 10-15 beğeni alıyor manken gibi fotoğrafına, bizim koca götlü küçük memeli kezolarımız bir foto çekiniyor evin damında per perişan. bir bakıyorsun 300 beğeni. az bile götleri kalkıyor.
bunlar aile sevgisini tatmamış, o boşluğu erkeklerin ilgisiyle doldurmaya çalışanlar. sonra da adları çıkıyor işte.
bi kıza ilgi göstermeyen varsa büyük ihtimal toptur.
erkeğin de ilgi göreni vardır.
üzülmeyin amk size de bi gösteren çıkar. *
(bkz: erkek avcısı cici kız modeli)
Basliklarina entry girmedigim orospulardir. siz de girmeyin. Donuz yapin gitsin.
insanı tahrik eden insan.
Özgüven eksikliği olan insandır.
dünyanın kendi çevresinde döndüğünü sanan gereksiz insan.
gereksiz özgüvene sahip insandır. satranç oynamayı bilmez. x tarih x yerde rezil olacaktır.
toplumda herkesin kendisi ile ilgilenmesini isteyen birey.

kadın olanları dişiliklerini* kullanarak yaparlar bu eylemi. gerekli ilgi gösterilmediğinde bu kullanım en üst düzeye ulaşır, mazallah yatağa bile atabilir sizi.

sözlükte de pek çok bulunur bu insanlardan.
Uzun zamandır bir Salgın OLDUĞUNU düşündüğüm hastalığa yakalanmış hatun/er kişidir.