bugün

inşallah kızdır.
Eskiden hangi nicki kullandığını merak ettiğim yazar. inş ısırmaz. Oşt.
Hoş gelmiş 12. Nesil yazar. inşallah vajinası vardır.
inşallah bir daha şaka yapmaz.
Adamdır şeklinde kendini tanıtmasına şaşırdığım yazar. Hani havhav dı?
nikini beğendiğim yazarımız, başarılar .
ilhan cavcav'ın lezzet ikizi.
Nickini her gördüğümde güldüğüm yazar.
(bkz: sen şaka yapma ulan ayı).
iğrenç esprilerinle güle güle dediğim yazar.

Sen espri yapma allahısen.
görsel
Sözlüğün en kaliteli yazarlarından biri.
Adam gibi adam gibi adamdır.
https://m.uludagsozluk.com/e/45729363/

Beni dövmek istiyumuş. Kih kih kih.

görsel

Hem de açık eksiledi tottoş hihihihi

iSkimi ye hihihihi
Sözlüğün en kaliteli yazarı. Aynı zamanda en seksi ikinci erkek yazarı.
nikini çok sevdiğim yazar.
aşkımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
naber bebeyim.

öbüşek mi?
Babyface yakışıklı genç yazar arkadaşımız. Gülüşü de güzel. Maşallah.
genç bir kardeşimiz. şahsen ben kendisinin daha yaşlı olduğunu düşünüyordum ama sorun yok. zaten öğretmenmiş, eğitimcilere saygımız sonsuz. üstelik bir de sivaslıymış. sivaslılar çoğunlukla iyi insanlardır severiz. az biraz da abilerine saygı sevgi duymayı düstur edinirse tamam.
aslan parçası bak. sen konuyu tam anlamamışsın. detaylı anlatayım sana.

sosyal medya hesaplarında anonim takılman, kendini kısmen/tamamen/ deşifre etmende hiçbir sorun yok. amma ve lakin daha 40 ı çıkmamış bir bebeği -kendi bebeğin olsa da- bir sosyal medya ortamında kendi yüzünü sansürleyerek paylaşman doğru değil.

şöyle bir örnek vereyim sana; tut ki kötü niyetli biri o fotoğrafı aldı, senin yüzün görünmediği için sorun yok pek ala gitti ve deep webb, underwebb gibi yasal olmayan ortamlarda istismar için paylaştı. özellikle bu deep web ortamı sapık ve ruh hastası dolu. ben sana hitaben o entryi yazarken o masum bebeği düşünüğüm kadar seni de düşündüm, lakin sen bunu anlamadın. canın sağolsun sorun değil, belli ki insanların ne kadar kötü ve ahlaksız olabileceklerine henüz tecrübe olarak tanık olmadın.

bu tip paylaşımların kullanım alanı çok ama çok yaygın. maalesef hukuk bunun önüne geçemiyor, geçemiyoruz. istismar denen sey de burada ortaya çıkıyor. paylaşımların kaynağı tespit edilirse aile bakanlığı - ahlaksız paylaşım senden çıkmamış olsa bile- buna müdahil olmak zorunda, bu bir kamu düzeni kuralı. ben bir abin olarak bu konuda sadece seni uyarmak istedim. seçim senin, tercihler ve seçimler benim bilgi ve otoritem dışında. bana kalırsa bir daha yapma. ama senin bileceğin iş tabi.
Bu konuda 0 0 7 kardeşimizin dile getirmiş olduğu hassasiyetine katılıyorum.