bugün

arkadaşlar sürekli çıktığı bir program var mı, varsa ne zaman biri bilgi verebilir mı?
Halil inalcık'ın öğrencilerindendir. Çok iyi bir tarihçidir. Çok güzel laf sokar. Çok tontiş bir yapısı vardır. Modern giyinmeyi seven bir beyefendidir. Bekar olarak kafası rahat takılmayı sever. Sosyal medyanın sevilen kişisidir. Allah uzun ömürler versin kendisine...
Fesli şarlatanı her defasında o güzel yazıları ve araştırmalarıyla şamarlayan ilim deryası insan.

Kendine has tavrı ile herkesin gönlünde taht kurmuş olan bilge kişilik. Böyle insanlara çok ihtiyacımız var.
Turkiyenin en iyi tarihcilerinden biridir. Ayni zamanda konusmasiyla uykumuzu getiren insandir.
(bkz: aramiza yeni cahiller gelmis)
Yarak kafalılardan uzak durmalı.
Tam bir münevverdir.
Allah başımızdan eksik etmesin.

ama bu gün ilk defa 1 fikrine katılmadım.
Türkiye de kadına şiddet konusunda haklı bi demec vermiş ama taciz konusuna değişmemiş. sanirsam kafası meşguldü.
Turkiyede iki münevver var idi, Halil inalcık vefat etti ki bana göre kendisi münevverlerin munevveridir, nur içinde yatsın, elimizde ilber hocamız kaldı, umarım kendisi uçmağa yürümeden önce yeni münevverler yetişir.
Cumhurbaskanligina aday olmasini cok beklemistik.
http://www.youtube.com/watch?v=GZrFiG5RpPo
Son (bkz: yobaz) ve (bkz: cahil) bükücü.
tarih hakkında inanılmaz bir bilgi birikimine sahip bir profesördür.

ama ne yazık ki, konuşmasından bi beş saniye geçmesinin ardından, kelimeleri geveliyor gibi oluyor, tam anlaşılmıyor dedikleri ve coşkulu bir şey anlatsa dâhi, o coşkuyu hissettiremiyor.
Tom bombadil gibi adam. Etrafına mutluluk saçıyor yeminle..
Evinde asırlık kitaplar bulunan hocamız. Rahat 3 oda dolusu kitabı varmış ölünce( en son isteyeceğimiz şey) eşi eskiciye verecekmiş efendim.
ülke de konuşacak kafa dengi adam bulamadığı için canı sıkılan kişidir. haklıdır.
zeki adam vesselam.
Çok seviyorum kendisini ama konuşmasını dinlerken uykum geliyor çok yavaş konuşur kendisi.
kadir mısıroğlunun yanında devede kulak kalan şahıs.
adam tarihi kendi gözüyle seyretmiş gibi biliyor.
görsel
türkçü milliyetçi görüşlere sahip, halil inalcık hocadan sonra türkiye' nin yetiştirdiği en önemli tarih muallimidir.

bazı dalkavuklar kadir mısıroğlu, ilber ortaylı' dan daha iyi bir tarihçidir diyebilecek kadar ileri gitmişlerdir. yazık.
şişirilmiş bir balon. kitaplarının yarısı röportajların yazıya geçirilmesidir. yani üretim değil, tüketim. kitapların sayısı ile övünürler bir de.
ülke de konuşacak kafa dengi adam bulamadığı için canı sıkılan kişidir. haklıdır.
görsel
Fetöcü bir tarih trollü.
güncel Önemli Başlıklar