bugün

özel mef lisesi 12'inci sınıf öğrencisi sıvılardaki su oranını mıknatısla ölçebilen ucuz, hızlı ve taşınabilir bir sistem adlı projesi ile polonyada dünya birincisi seçilen geleceğin dâhisi olabilecek türk kızı.
tübitakta kabul edilmeyen fakat dunya bırıncısı olmuş fizik deneyini yapmış gurur duyulası bir türk kızı.
Tubitak tarafindan kabul gormeyen projesi ile ne kadar kiymetli oldugunu kanitlamis dahi kizimiz.

Tubitak kabul etseydi bundan bi bok olmaz der gecerdik.
ileride araba kazası geçirmezse iyi bir gelecek vaad edebilir.
kızın başı açıksa madem.
türkiye'nin kaşını gözünü iyi boyayan değil, böyle kızlara ihtiyacı var.
tebrikler. helal olsun
Tubitak in bir turlu ne anlattigini anlayamadigi kiz cocugu. Helal olmasi gereken.

Bir ulkenin her kurumu mu rezalet olur ya. Bu nasil bise arkadas...
gavura kaptırılan bir başka genç yetenektir.

bilim alanında yerlerde sürünen, başında hayvanat bahçesi müdürü olan, evrim düşmanı tübit-ak'ımız hala dursun olduğu yerde. bu kaçıncı ulan?

ya siz bir sik anlamıyorsunuz bu işten ya da elin almanı amerikanı salak?
Gelinen noktadan ziyade bulunduğumuz noktanın net bir özeti olan çarpıcı bir örnektir kendisi.

Umarım yolu ve Bahtı açık olur.

Buradan çevirip kendimize de bir eleştiri getirelim; evet arkadaşlar kaçımız bu araştırmanın aslında ne olduğu zahmetine girip araştırdık ya da nobel ödülü alan aziz Sancar'ı kaçımız Türk-kürt tartışmasından Sıyırıp bu adam napmış diye baktık?

Evet arkadaşlar,talep arzı yaratır. Talepler buyken arz da Tübitak olur ancak.
görsel
tübitaka yüz kızartacak bir tokat gibi soru sormuştur.
Ah ah tubitak evrimci devrimcilerin elindeyken hicbir yetenegimiz yurtdisina cikmazdi, musluman oldugu icin okullarindan atilip kimse gidip amerikada malezyada bursla okumazdi, o yillarda uzaya gonderdigimiz mekikler daha galakside dolasiyor, kendi ucagimizi, arabamizi catir catir uretiyorduk.
Bak, ne oldu simdi.
http://www.fizikist.com/t...anin-mars-proje-ekibinde/

Tübitak'ın eline vermiştir. Ben de bir öneri sunmak ve tübitak adının teletabitak olarak değiştirilmesini istiyorum.
http://onedio.com/haber/b...fb_action_types=og.shares

Helal olsun sana kadın! işte bize böyle düşünen ve üreten beyinler gerek!
Gurur duydum.
Tubitak ın beğenmediği Projesi Dünyada 1.olan ve önceleri takdir ettiğim,gurur duyduğum Abd de yaşayan bu kızımızın Twitterına şöyle bakayım dedim bir de ne göreyim nasıl bir üslup kendisine dm den yazanları aşşağılamış kızın birine senin ananı s..artık yazmış daha neler neler yani mütevazı olmasını beklemiyorum zaten ama bunları okuduktan sonra bir irite oldum kendisine.Ayrıca Tubitak a kızarken kızın proje sunumunun vasat olduğunu,Teorileri tam açıklayamadığını izledim.Yukarıdaki entrylerde bir örnek video var.Yani Tubitak kabul etmemekte haklı olabilir.
götü kalkmış şişirilmiş bir balondan başka bir şey değildir.