bugün

Güzel soru sevilmez bende sevilmiyorum hiç görmedim sevileni aramızda sevilenler var onların kanında bozukluk var.
Onlar da insan bence yazik. Allah yaratmis.
Sevilir.

Sevilmelidir, sevsenize lan!
Kendimden biliyorum allahınız varsa seversiniz! Yalnız mı kalalım lan biz.
hiç ajitasyon yapmayın ben de ikizler burcu erkeğiyim seven sevdi her zaman olduğu gibi biz onu sevmedik.
3 dostum var bu adamlardan 3'ü de birbirinden garip.

Mikserlik bunların görevidir. Her şeyi yapar, ortalığı karıştırır, en sonda ise köşeye çekilip bıyık altından güler.

Biri es kaza bunların ortalığı karıştırdığını farkeder ise; hemen çark edip 'Ben ne yaptım canım!!!' moduna girerler.
sevilir. ikizler erkeği deli gibi sever korur kollar hoş muhabbetlidir kadına yaşatır. fazla detaya gerek yok..
Aslan burcu varken diğer 11 nedir allah aşkına, tamam bizi as kadroda onlari yedekte oynatacaksınız ama aslan burcu sahiplenicidir dikkat *
neden sevilmesin amk yerinde ya?
insanları burçlara göre yargılamayı bi bırakamadınız. sevilir kardeşim. ikizler, aslan, kaplan ne varsa sevilir. zaten kalp bu ota da boka da konabiliyor.
"Yaşıyorsun bu hayatı." Deyiminin hakkını veren adamdır. Net. Peşine takılın ve gerisini ona bırakın, yani bana.
Aslan erkeğinden daha güvenilir, koç erkeğinden daha eli açık, oğlak erkeğinden daha samimidir. ikizler derde dermandır. Eğlencelidir. Merhametlidir. Canım ikizler!
Her burcun erkeği sevilir.
(bkz: Sen yeter ki sev)
insanların kişisel özellikleri hakkında atıp tutan bu sahte inançlar neticesinde ilişkilere yön vermek aptallıktır. haziran doğumluyum diye karakterime yön veren gezegensel etkenler mi var şimdi?

her insanın karakteri genetik faktörler de dahil olmak üzere, içinde bulunduğu küçük ve büyük ölçekli sosyal çevre tarafından belirlenir. bu bireylerin psikososyal gelişimi toplum tarafından oluşturulur. yani toplum bireyi oluşturur. söz gelimi ikizler burcuna atfedilen bir sürü özellik, ikizler olmayan diğer insanlarda da bulunuyor. aynı zamanda bu özellikler, ikizler olan insanlarda bulunmaya biliyor. ikizler burcu olduğu düşünülen erkekleri, ikizler burcu stereotipleri neticesinde dışlamak, temel atıf hatası yapmaktır.
Sevilir neden sevilmesin ?
sevin lan bizi.
ikizler burcuyum arkadaşlar beni sevin.
çabuk su kaynatır diyorlar.
Sevilir ama bunlardan koca olmaz.
Monoton bir ilişki arayanlar başka burçlara yönelebilir.
En iyi arkadaşlarım ikizler burcu erkekleri, çok enerjikler. Sevilir ama evlenilir mi bilmiyorum. Deneyimli olan yazsın.
ikizler erkekleri mükemmel erkekler oluyorlarmış.
Sevilir ama ilerisi olur mu dersen, karakteri oluşturan burç dışı diğer elemanları da gözden geçirmen lazım.