bugün

evet konya'lı bir dahi abimiz, sıfırı 950 bin tl olan arabayı 3.milyon liradan satmak istiyormuş * neymiş araba kura ile çıkmışmış, hahhaa abi şakamısınız ya.

https://haberdairesi.com/...inden-satilik-togg-98530h
bir insan 3 milyona neden togg alır ki.
3 milyon verecek gerizekalı aranıyor desek daha doğru olur.
serbest piyasa ekonomisinin ırzına geçmiş adamdır.
iktidar yalakası bir zengin bulursa satar.
+2 milyonu verir adam.
Sıfırı 950 bin olan arabaya 3 milyon verecek bir hıyar ve enayi kesin çıkar diye düşünmüştür.
(bkz: sikmeseler bari)
ikinci el otomobil piyasasının, yada ''ev sahibi terörü'' denen olgunun neden olduğunun canlı kanıtı.

matematik bilmemek ve muşamba suratlı olmak bazı insanlarda fabrika ayarlarıyla geliyor galiba.
ben her zaman derim bu ikinci el oto piyasasını ve bununla birlikte herdaim konut fiyatlarını bu alsatçı tayfası yükseltiyor diye, ama inanan kim, valla bu olayın enflasyonla felan ilgisi yok, insanımız normal değil, kim kime ne kadar geçiririm onun derdinde.
Bizim millet de farklı bir alemde anasını satayım.
serbest piyasanın anasının sikildiği bu zamanda ihale bu adama kalmıştır.

geçmiş olsun.
Biz bizi sikeriz türkiyem.
Normal durum. Kuzenime kuradan çıktı. Daha araba gelmeden 3 milyon veren var. Arz talep durumları
3 milyonu verecek mal kesin olur arabın altına yatıp ez beni diyen mal var amk bu ülkede 3 milyon verecekte vardır.
o paraya tesla alırsın togg da neymiş.
Fırsatçı, pisliğin tekidir. O değil de, togg'u dün ilk defa trafikte gördüm güzelmiş.
yakışır abimeee.
ŞU KURTARICI BALYOZ VARDI ,KAÇ PARAYA SATILMIŞTI HATIRLAMIYORUM AMA EPEY BiR PARA VERMiŞTi YALAKASPOR.

YEMiN EDiYORUM BU OTOMOBiL SiZi CENNETE GÖNDERCECK DESiN BÜYÜĞÜMÜZ 10 MiLYON VEREN ÇIKAR.

ŞU SÖZÜKTE ATM'DEN PARA ÇEKMENiN ÇAĞ ATLAMA OLDUĞUNU SANAN SALAKLAR VAR ,BiLMiYOR Ki HER KARTTAN AiDAT ALINIP ,YAPTIĞI ALIŞVERiŞLE BANKALARI ZENGiN ETTiĞiNi GÖTÜNDE DON YOK AKŞAM MAKARNA EKMEK,AMA , TOGG YAPTIK