bugün

2 hat kullanmak zorunda kalan yurdum insanına eziyet veren durumdur.
iki cepten iki ayrı telefon çıkararak bir nevi silahşör tandansı yaratılabilecek durum.
telefon sayısı idare edilen hatun sayısıyla doğru orantılı artmalıdır. aksi takdirde açık verirsiniz...

ps: çift simli telefonlar çıkmış..aman dikkat bunlar riskli eylemler..geleneksel yöntemlerden vazgeçmeyelim, vazgeçirttirmeyelim...
telefonların ikisinin de melodisinin aynı olmaması gereken durumdur. Zira insanı gerizekalı gösterebilir.
insanın bir iş bir de özel hattı olması durumudur. çalışırken o yoğunlukta birini bir yerde unutmanız çok doğal bir hadisedir. iki telefon kullanmak eziyet vericidir.
Teknolojinin hızla değişmesi , her gün yeni çıkan telefon modelleri karşısında dayanamayıp alınan telefonla eski telefonun birleşiminden oluşan eylemdir . Dikkat ederseniz genelde telefonların birisi günümüz modellerinden , birisi de eski modellerdendir .
2 farklı şebekeden hattı olan kişinin yapacağı eylem.
iki sevgili.
genelde hattın biri avea'dır. avea'da sms paketi alınır arkadaşlarla ve varsa sevgiliyle mesajlaşılır. diğer hatla da aileyle görüşülür.
Kullanıyorum ama neden bilmiyorum.
Yurtdışındayken yaptığım şeydi bir ara. O ülkenin telefon kartını alıp kullanıyordum eski telefonu. Ama çok zor oluyor iki telefonu yanında taşımak. Şimdilerde yeni kart aldım sürekli kullandığım telefona takıyorum gidince.
iki telefon kullanan insan işlerini de şahsi telefonuyla görmek zorunda olan kişidir. Malum akıllı telefonlar günümüzde birçok şekilde arızalanabiliyorlar. Bu durumun işini aksatmaması için şahsi işlerinde kullanacağı hem de yedek olacak ikinci bir telefon alır bu kişi. iki telefon birden tasima sorunsali rahatsiz edici olsa da kendini garantiye almak için bunu yapar.
Karısını, sevgilisini aldatıyordur.
Tasimaktan nefret edilen sirket hattidir. Mesai saatlerin bitmesine aldirmadan yerli yersiz calar.
biri sahsi, digeri firmaya aittir.
Akıllı telefon kullanmaya ilk başladığım lise sonda falan küçük ve kolay taşınabilir olduğu için markete falan giderken tuşlu telefonumu götürüyordum.
Bu benim. iki cihaz tek hat kullanıyorum.
Metresi olan evli pezevenklerin başvurduğu yol.
evet birisi okul diğeri de şahsıma ait.
Her iki telefonda hat varsa iyi.

Ama hattı bir ona bir buna takiyorsaniz yandınız. Çünkü devlet sinyal alınmayan telefonu kapatıyor.

Swh .
ikisinden biri iş için değilse diğeri kesin çapkınlık içindir.
Bence her şeyden iki tane olmalı. Telefon da en mantıklılarından. Ama üstne zimmetli iş telefonu pek de işe yaramıyor