bugün

görsel
ibrahim tatlıses ne kadar dangoz ise oğlu ido çok değerli bir genç,ido'yu çok severim.

anlatıyor ,küçüktüm ido'nun iskelesini ,gemileri gördüğümde hep burası bizim,gemiler benim derdim demişti. çocuk aklı..
ibo dangoz'unun kızı da aynı çok şeker ,onu da severim ..

demek ki çocuklar babaya çekmemeli.
Annem istanbula gittiğinde ilk defa üzerinde ido yazan istanbul deniz otobüslerini görmüş ve tatlıses'in ulaşım şirketi zannetmiş, ne zaman aklıma gelse gülerim. *
haziran'a kadar çalışmayacakmış maalesef çünkü kış tarifesine geçilmiş ama halbuki şu an bile daha kış gelmedi. ekim'den beri çalışmıyor şehir içi deniz otobüsleri.
allah babasına ses vermiş karakter vermemiş buna ikisini birden vermemiş.
avcılar seferlerini kaldırmasa denemek istediğim firma.
metrobüse göre pahalı olur tabii. zam gelmeden önce bile 30 kusürdü ama tam bilet fiyatı o kadardı. maltepe'den değil de bostancı'dan vapur var. 1 saat falan da sürüyor ama. bence metrobüs en mantıklısı parasal olarak.
sizce maltepe'den avcılar'a metrobüs yerine ido'yla gitmek nasıl olur? fazla pahalı olur mu?
ido'yla bela olmanın alakası yoktur. bela değilimdir umarım. kimsenin bela olmaması çok güzel sözlüğe. ❤
lan oğlum sen bela mısın bu sözlüğe ya....
o gün ido'da fotoğraf çekilebildim. iyi bakmalar;
görsel
istanbul deniz otobüsleri.

olumsuz hava koşullarından iptal olan seferlerde internetten alınan biletler 72 saat içinde değişiklik yapılmadıysa karta iade edilmektedir bilginiz olsun panik yapmayın. 72 saat içinde herhangi bir saate veya güne ücret ödemeden değişiklik yapabilirsiniz.
önceden gayet uygun fiyatlardaydı ama bu geçtiğimiz seneden beri fiyatlar aldı başını gitti.
baba bi kıyak yapın be.
2013 yılında deniz otobüsünde staj yaptığım özelleştirilmiş deniz ulaşım şirketi. biraz pahalıdır anca bostancıdan bakırköye(benim zamanımda) 35 dakika gitmenizi sağlayan ulaşım aracıdır. çok güzel günler geçirdim ve çok güzel anılar sahibi oldum o staj döneminde. sabah sabah geçmişe özlem duydum yine.
türkiye nin en iyi ses sanatçısı...
babasi sayesinde ünlü olan kımıl zararlisi..

babasi ıbrahim tatlises olmasa
ya bimde
ya lcw
yada kotonda tezgahlarlik veya kasiyerlik yapardi..
babasının markası,
sese teknolojik destek,
biraz para ve pr ile süslenmiş bir balon,
yaz yağmuru gibi geçer gider.
ibrahim ve derya'nın oğlu. ismi de bunların baş harfinden oluşmuş. dün öğrendim bu bilgiyi allah da beni bildiği gibi yapsın nerde salak saçma bir şey varsa öğreniyorum.
Marmaray kullanılsın diye seferleri büyük ölçüde azaltılan taşıt. Hayır benim anlamadığım bostancı dan bakırköy e gitmek istediğimde neden tek bir taşıt kullanmak yerine bütüb istanbulu tavaf etmek zorundayım?
deniz yolculuğu firması. bilet fiyatları pahalıdır ama yolculuk her defasında keyif verir bana. yenikapı bandırma arası gidip gelirim.
Erkenden bilet alırsanız bayağı ucuza bulabilirsiniz. Son dakikada almak istiyorum ve aracım yok diyenler için budo daha iyi bir alternatif.
Yaz tarifesine geçmiş, pendik-yalova araçlı 39 liradan 44 liraya çıkmış.
elimde bir adet pazar akşam 9.45'de yalova'dan yenikapı'ya bileti bulunmakta. bu heriflere %50'sini hibe etmemek adına isteyen birine aldığım fiyata (10 tl) verebilirim.
Yolcu olarak da, araçla da trilyon kez kullandığım, hep memnun olduğum firma.

Geçenlerde, Osmangazi köprü indiriminden sonra, ona vefasızlık yapıp Osmangazi Köprüsünü kullandım. Maddi, manevi pişman oldum. Kendisinden özür diliyor, yalova-kadıköy seferinin gelmesini umuyorum.
rüyalarıma giren firma. kadıköy yalova seferi olsa, hayat bayram olsa falan.