bugün

kağıda çizmek yerine kille çömlek yapar gibi yapsalarmış kitleler üzerinde daha etkili olabilirmiş. gelecek nesillere de birer hatıra olarak kalırdı yaptıkları.
55. saniyedeki teyze koparmıştır. "ohh oldukça fazla gördüm" diyor. ben bir eksperim diyor hahahaa ne güldüm ya.

çok affedersiniz mahallede sohbetler olur ya, taş gibi bi hatun geçer hele bi de kazara dekolte falan giymişse yiğidolar mavraya başlar,

"bu var ya. ne y.rrrraklar yemiştir hee" diye. işte teyzenin durum buna uyuyor sanırım hahaha teyze ahlaksız ettin beni ya.
tecrübeli kadınlardır. düşün artık ne kadar seks yapmışlarsa, kendilerine bir ideal boy belirlemişler. bu işler kolay değil.
daha büyük bir kağıt isteyen ablam, sınava soksak "hocam bu doldu ikinci kağıdı alabilir miyim?" demezsin ama. pis ahlaksız şey. seni kınıyorum bebeksi!!!
kolunu koyarak çizen kadınlar. *
derhal sözlükteki bayanlarda ideal penis boyutunu çizip sözlükte bizimle paylaşmalıdırlar.
japon kızın çizimi görünce kahkahayı bastığım video.

herkesin hayalleri gerçekleriyle paralel oluyor galiba.*
Japon ablanın önemli olan işlevi diye yazmasını bekliyordum ben.
iş yerimde olduğumdan sesi kısık bilgisayarın ama oo:19 daki abla sanırım içimde kıvrılsa yeter demek istiyor gibi anladım.
elimde inç birimli cetvel varken dinlediğim videodur. "ten inches" diyen kadından sonra, "ne dedi ne dedi" diye ekrana bakmama sebebiyet vermiştir. daha da seyretmedim. oha lan oha, senin boyun 9 inç ırıspı!!
Dövmeli manitanın kolunu kullanarak çizdiği ölçüdür. Bizim ülkeden sana ekmek çıkmaz abla.
Terbiyesizler. Yazık mk.
Favorim ilk çıkan mavi elbiseli ve 00:31 deki gözlüklü kadındır. Olsa da yesek be bu saatte.
nw istediğini bilen, istediğini güzelce ifade edebilen bayandir.

mimar tarafi olan seksi bir bayansa buyursun dergahima.. doldur saki o zati muhterem geldi.
1:18 deki zenci kadına dikkat. Çizerken zevke geldi lan. Yatakta düşünemedim.

Ayrıca babannemi kim koydu lan oraya?

şaşırtan kadınlardır.
Hiçbirini hayal kırıklığına uğratmam ikisi hariç biri a3 kağıt isteyen diğeri de dirsekten çizen. Seven inch de laf mı Nijerya ortalamasının üstünde olan için.
ideal boy belirlemiş kadınlar. bi tanesi nerdeyse çizdikten sonra altına 1/5 ölçek yazacak sandım. nooluyo lan.
a3 kullanması gereken kadındır.**
hayallerde yaşıyor bazı kadınlar.
ben de ideal meme ölçüsünü çizmek isterdim ama sanırım kağıt yetmez.
ayarlama olduğu baştan belli olan saçma ve gereksiz bir video.
(bkz: hocam kağıt alabilir miyim)
Biz çizsek demediğinizi bırakmazsınız, ama ecnebi olunca oh yeah,

Lakin ortak sonuç şudur ki, bıyı diğil işliviiii inimli...

Demek ki, We all like big penises.
ideal için koluyla ölçü alan hatun beni çekirdek niyetine çitler amk.
Biri de "ten inçız" dedi amk.
(bkz: Am var dediler yarak çıktı)
ingiltere'den bundan birkaç yıl önce yapılan araştırmayla benzer sonuç veren kadınlardır.

mokar hastası nihan dışındakilerin hepsi benden bahsediyorlar. oğlum, cidden üzülüyorum şu erkek milletinin geneline. 14 cm nireee 20 cm nire!