entry'ler (126)

küçük şeyleri problem eden insanlar

kendileri büyük problemdir.

sevgiliye çiçek almak

çiçek fiyatlarına bakmadan atan tutanlar var. lan tamam emek falan var ama azcık insaf lan. çok nadir alınır o da yeterlidir. sevgilinizin mutluluğu sizin çiçekçiye domalmanızla doğru orantılıysa ayrılın. net söylüyorum. ha zenginsin o başka.

canan karatay ın muayene ücretinin 800 lira olması

"istediğiniz kadar pastırma yiyebilirsiniz." derken hastalarına sesleniyormuş lan. neyse ben bişe demiyorum.

çıkma teklifi ettikten sonra hissedilenler

rahatlık.

https://www.youtube.com/watch?v=rzLAVGVGLiE

ismi cenk olan erkeklerin ortak özellikleri

hepsinin isminin baş harfi "c" dir.

markete boxerla gitmek

zor olmayan hareket. asıl zor olan o boxerla eve dönebilmek.

fenerbahçe

34 yaşında saçımda siyah bırakmayan takım ama insan bırakamıyor işte. ersun yanal gelsin lan takıma. şu kadroyu ona verelim çok şey mi istiyorum?

yaya toure deki akıl almaz mantık hatası

http://galeri.uludagsozluk.com/61/kusmak_145605.gif

dünya güneşe bir metre daha yakın olsa olacaklar

doğalgaz faturası düşer.

düğün yapmadan evlenmek isteyen insan

ben. lafı uzatmak istemiyorum ama bu konuda dertli olduğum dönem olduğu için yazıyorum. 81 liyim ve bu yaşa kadar düğün dernek organizasyonu hakkında hiç bilgim olmadı. size tavsiyem önceden bilgi edinin. hani kalem kalem yazamıcam ama memleketimiz "gelenek" adı altında damat adayının götünden şırıngayla kan alan bi memleket. hani düğün nedir evlenen iki kişiye yardım edilecek bir organizasyon yani öyle olmalı. ama olmayacak.

beyler nikahı yapın ve gidin düğün parasıyla yengeye araba alın anahtarını ona verin. inanın hem daha ucuz hem paran yabancıya gitmez. burdan hesap edin başka bir şey demiyorum.

karşı cins ne yaparak sizi etkilemeyi başarır

nefes alarak.

bir gülüşü var

o kadar. baska bi numarası yok.

5 para etmeyen şeyler

ekşi sözlük.

oy verin de gitsinler yeter ya

mondi reklamından daha salakça bir reklamda geçen replik. resmen chp nin reklam ıvır zıvır işlerine akp li sızmış.

ayrılmak için şu formu al imzalat getir diyen kız

ilişki içindeyken boşalma dilekçesi imzalatan kızdır.

şizofreni nasıl anlaşılır

basit konu. sorarsın anlarsın. mesela biz değiliz.

selahattin demirtaş

her seçim öncesi saza sonrasında "tekrar" silaha sarılan siyasetçi. demek oluyorki her 3 ayda bir seçim yaparsak pkk silahı otomatik olarak bırakacak. oha memleketi kurtardım lan.

ne kadar pkk lı ve destekcisi varsa orospudur

yanlış önerme. orospu kelimesinde tek "r" var ve para karşılığı sex yapan kadın anlamına gelir. işin içine pkk girince en az üç "r" harfi lazım. orrrrospu yani. son heceyi (pu) hafif tükürür gibi söylersek daha bi adrese teslim olur.

ideal penis boyutunu kağıda çizen kadınlar

ideal boy belirlemiş kadınlar. bi tanesi nerdeyse çizdikten sonra altına 1/5 ölçek yazacak sandım. nooluyo lan.

2 5 milyar maaş benim mazotuma yetmez

dizel motor beyanı.