bugün

entry'ler (29)

survivor all star

An itibariyle hayretler içerisinde bırakan yarışma programı. 1 ay sonra ödül kazanan ünlüler normal değil açlık kafa yapmış anlaşılan. Kanlı bıçaklı insanlar 10 yıllık kanka oldular ya la. Merve hakanın omzuna serenay anılın omzuna çıktı yarın dokunulmazlığı kaybedince yine birbirine girer bunlar.

kız tavlama teknikleri

Kendin ol sadece bu yeterli gerisini kız düşünsün.

cemaatçilerin ortak özellikleri

Bebekken ilk öğrendikleri kelimenin mübarek olduğunu düşündüğüm tipler. (bkz: nasılsın mübarek)

erkeklerin güzel kız görünce verdiği tepki

(bkz: Saat üç yönünde kanka)

ideal penis boyutunu kağıda çizen kadınlar

Japon ablanın önemli olan işlevi diye yazmasını bekliyordum ben.

sevgiliyle uyumak

Öpülerek uyandırılırsan tadından yenmez.

anıl tetik

birinci olduğuna inanmak istemediğim survivor all-star yarışmacısı. Kaç haftadır oyunlarda oynama senin yükünü başkaları çeksin sen birinci çık yazık valla. Ama sorun yok hakanı söyler berna gider.

hasan şaş ın brezilya ya attığı gol

Arifin manchester'a attığı golu arıyordum hangi ara buraya geldim oğlum ya?

türk kızı mı daha güzel brezilya kızı mı

Uçakla 12 saat güzel olsa ne olacak? Amerikada 2 tanesiyle aynı evde yaşadım 2 ay boyunca dil kursu bahanesiyle. Tabi bunların arkadaşları falan filan derken baya bi brezilyalı hatun tanıdık. Güzelleri çok güzel çirkinleri de tam çirkin görsen yolunu değiştirirsin o derece. Ama bak türk kızına orta yolu bulmuş helal sana türk kızı. Yalnız şunu da demeden geçemeyeceğim brezilyalı hatunların kıymetini bilmemişler brezilyalı herifler. Götleri sadece fiziksel anlamda havada yani. Küçük şeylerle hemen mutlu olabiliyorlar şımarma sıfır.Ha bu arada türk kızlarını baya merak ediyorlar sormuşlardı biz mi onlar mı diye tabiki de türk kızı ulan dedim içimden ama.

bir kızın sevgilisi olup olmadığını anlama yolları

Erkek arkadaşlarıyla çekilip paylaştığı resimlerin altına kardeşim,dostum bla bla gibi şeyler yazıyorsa o hatun yalnızdır aga düşünmene bile gerek yok.

erkekler regl olsaydı olacaklar

Lan oğlum sen hasta değil miydin o beyaz pantolan ne? Ped reklamlarında beyaz pantolan giyen hatunlara özendim amk sanane.

yalnız kızların her resmin altına dostum yazması

Yalnız olan kızların herhangi bir erkekle çekildiği her resmin altına dostum, kardeşim yazması. Maksat zaten sapız var olanı da kaçırmayalım düşüncesi.

aşk ı tanımlayan en güzel cümle

Şöförün otobus arkasında gördüğü boşluk gibidir. Varlığıyla yokluğu kestirilemez.

kızların mesajlaşırken uyuyakalması

Sohbet gayet güzel ilerliyordur. Ortada uyku emaresi yoktur bir mesaj daha atarsın cevap gelmez ve sabah "uyuyakalmışım" mesajı ile durumun farkına varırsın. Oğlum bu kızlara uyku inme şeklinde geliyor bence başka açıklaması yok.

kadınlar hangi erkeklerden hoşlanır

Bir kadın tipten daha çok başka şeyleri önemser. Allah vergisi bir tipin olsun tabi nefes alsan yetmiyor yani. Ama karizman on numara olupta konuşmayı beceremiyorsan olmaz kardeşim. Kız dediğin muhabbeti sever iyi hissettiricek erkeleri sever.

erasmusa giden kız sevgilinin vurdurmama ihtimali

Erasmusa giden erkek sevgilinin vurma ihtimalinden daha düşük olan ihtimaldir.

kadınları çekici yapan detaylar

Sesleri. Sesi güzel olan bir kadının çirkin olma ihtimali bence çok çok azdır. Sesine güvenen çirkin dur bi saniye sen sakin ol.

sevişilen en ilginç yer

O orada sevişir bu burada sevişir lakin ki kimse kimsenin sevişmesine karışamaz.

iki sevgili yanındaki sap

Genelde iki sevgilinin ortak arkadaşı olan, her sohbette konuyu "bana da bulursunuz artık yengeyle" cümlesine bağlayan sevgili yapması ilişkinizde devrim yapmanıza vesile olacak malum yalnız kişi.

çıtçıtlı body

Ön sevişmeden mevzuya geçişi zorlaştırmak için bulmuşlar bu meredi. (bkz: aşkım zorlama çıtçıtlı var)