1. 1.
  bagimlilik yapan, isi sidik yaristirmaya donusturen, birazcik stres atmak icin yapilmis oyun. ama oynadikca daha cok stres yapiyor bu zikkimin koku. harald mi harold mu bir velet "dutturulu dittiriliii" diye buzdan bir kuleyi tirmaniyor, biz de puar topluyoruz. ne kadar cok kombo o kadar cok puan, ohhh. bir ara oyle bir esir, oyle bir kole etmisti ki beni bu eroin oyunu, uluslararasi siralamada yukselmek icin gecemi gunduzume katmistim. sonra rehabilite olup kurtuldum ama halen ara sira krize giriyorum.
  bir kere denemekten bir sey olmaz diyenler icin iste link, ama genclik bir kere geliyor unutmayin.
  http://www.freelunchdesign.com/games.php
  5 ... laz pacino
 2. 2.
  Bağımlılık yapan manyak bir oyun google da icy tower diye aratıp bedava indirebilirsiniz. 2,5 MB falan.
  2 ... fehimsiz ekmek
 3. 3.
  tam bir zaman öldürgeci. başından kalkamıyor insan, oynadıkça oynanası bir oyun yani. her zaman bir öncekinden daha hırslı bir şekilde başlıyor insan oyuna. youtubeda gördüm ki millet 2000lere ulaşmış, 1100lük combolar yapıyor. o seviyeye gelmek için daha çoook oynamak lazım çook... *
  1 ... sccjrmk
 4. 4.
  bağımlılık yapma olaslığı yüksek, bitecek gibi durmayan bir oyundur. şahsen 300-350 civarlarında bıraktım. tekrar başlamayı düşünmüyorum. allah korusun.
  1 ... wolf
 5. 5.
  belli bi yüksekliğe ulaştıktan sonra özellikle kendi rekorunu kırdığı zaman insana sanki aşığıya düşecek olan kendisiymiş gibi stres yaptıran bağımlılık yaratan çok zevkli platformdan platforma atlama oyunu.
  2 ... seksi gitar solosu
 6. 6.
  oynarken insanın kaşınmasına neden olan oyun. psikolojik olsa gerek her oynadığımda oram buram kaşınıyor. oynamayınız, oynattırmayınız efendim. bağımlılık yapar, saç baş yoldurur. o derece yani.
  3 ... hkn hsyn
 7. 7.
  3 tane zıbır tipli cüceler ile hoplanılan efenim zıplanılan bir oyun.
  3 ... tutamadim kacirdim
 8. 8.
  1985ten fazla yapamadığım salak oyun..
  1 -1 ... hefeweizen
 9. 9.
  insanı lise günlerine döndüren ah be ne günlerdi yirmi binlerde dolaşırdım artık yaşlandım dediren oyundur.
  1 ... zigor217
 10. 10.
  internet sitesinden üç tane zıpır karakterden fazlası elde edilebilen, adolf hitler figürüyle bile oynamaya izin veren oyun(du) ayrıca aynı siteden farklı zeminler vs. de indirilebilmekte idi. zevkli oyun(du) vesselam.
  2 ... materyalist imam