bugün

entry'ler (33)

anne

beyaz bir melektir o. sarılıp uyursun, güvenlidir kolları. bir kokusu vardır ki güllerden güzel, bir sarılır ki sana sen ağlarken daha çok ağlarsın. bir üzersen onu, içinde bir sızı.incitilir mi anne? ne güzel bir reklamdı #bir tek annem olsun bana bir şey olmaz#

cahil erkek

kadını dövmeyi marifet bilen, onu cinsel obje gibi gören, hayvandan daha az değer veren, kendini çok akıllı sanan erkektir. yaşamayı hak etmez.

aptal erkek

kadını aptal sanan erkek.

türk erkeği

kadına değer vermez.gücü kadına yeter. kadının yeri evi der.biriyle çıkmasını hor görür. tür kızına laf der anasını düşünmez! kendi ıq seviyesini tavan sanar cahil olduğunu sanmaz ama o kadar cahildir ki yaşadığı ülkede kadınlar hala tabudur. ıq su yerlerdedir türk erkeğinin. tiksindirici kıllar bırkır. her erkek böyle değildir ama erkekler sizde biliyorsunuz ki çoğu böyledir. ufak kesmdenseniz ne mutlu size.

türk kızlarını güzel bulmuyorum diyen türk erkeği

türk kızlarının g*tü tarafından itilip kakılmış bir tarafa itimiş erkektir.

sürekli türk kızlarına hakaret eden türk erkeği

türk kızının g*tüyle ittiği erkek modelidir. baktı ki ilgi yok. ulaşamadığı kıza b*k demiştir.kendinde de tip yoktur zaten. her türlü hakareti hakeder. şerefsiz denilebilir.

kız çocuğu gibi yetiştirilmiş erkek çocuğu

bir arkadaşım vardı öyle bir zamanlar. ben mahalledeki erkeklerle fotbol maçı yapardım .tek kız olarak, o da bizim kızlarla sek sek oynardı. kim sekseği futbola tercih eder ki!?

referandumdan ne çıkar

bilmiyorlar. 'evet' diyorlar. 'o' kim bilmiyorlar! Türkiye'ye ne yaptığını göremiyorlar görmek istemiyorlar. anlayamıyorlar. 'evet' diyorlar. yanlış yapıyorlar.düşünmüyorlar hiçbirşeyi. görmüyorlar mı ''ampülün kararttığı tek ülkeyiz'' .anlayacaksınız, ama çok geç olacak...

güçlü erkek

kadını dövmeyen onu koruyan erkektir.

arabesk rap

apaçi tarzı olur arabesk rap, bi grup tikkynin toplanıp karga sesleriyle boktan bir şarkı yazmasıyla olur. düzgün arabesk yapanlara değildir sözüm. ''chatluq prens'' diye isimler alan dingilleredir.

yaşamadan öğnenilemeyenler

öpüşmeyi yaşamadan öğrenemezsiniz.nokta.

ev telefonunu arayıp nerdesin diyen insan

uyanıp annemin yanında gittiğimde uyandın mı sorusu kadar ilginç bir sorudur.hayretler içinde izlerim.

-anne ne yiyoz kahfaltıya?
- ha kızım uyandın mı?
-ha? hı? ho?

ağzı leş gibi koka koka oruç tutanlar

abi kardeş arasındaki bir çeşit işkence yöntemi.

ei

bir şarkıda

-nasssın nessin?
-eiii
-naptın nettin?

diye cevap verilen kelime.

hayalim 3 kelime o da şöyle

#hayalim 3 kelime o da şöyle bekar, mutlu, çocuksuz#

not:bana ait değildir, ama güzeldir.

sözlükte kız olmak

sözlüğe kızlar sonradan alınmadı. sözlük, hadi erkekler önce biz kurup sonra kızları alıp onlarla kafa yapalım amacıyla da açılmadı. sadece açıldı. yani kız olmak demek erkek olmamak demek.yani bir fark yok demek. insan demek.

zayıf kadın

diyet yapacağım diye hayatın güzelliklerinden yaprak sarmalarından yoksun kalan kadındır, zayıfcık haliyle ben şişmanım deyip çevresini deliye çeviren kadındır. ben öyle değilim şahsen zuhaha.

bella swan

''abi bu ne?'' dedirtir insana güzeldir,narindir ama bir insanın kaşı gözü bu kadar mı oynak olur lan? valla bütün film kızın kaşını arayarak geçirdim. filmi izlemek nasip olmadı.

hassas kırılgan genç kız

erkeklerde korumaya alma, kanatlarını açma iç güdüsü yaratan kızdır, öyle narindir ki sıçarken bile bir yerleri kırılabilir. dikkat etmek lazım.

zayıf kız

kendini şişman sanmayı takintı haline dönüştüren kız.

-aşkım şişmanım demi ben?
-ha?