bugün

yeter ya abırlayn, nedir senden çektiğimiz...
A.ına kodu.
anasını zikti sözlüğün.
zamanında söyledik paşa.
yok sözlük değil o eleştiriye tahammülsüz kankalar, o ben sizi eleştirip hatanızı ortaya çıkardığım için sarsılan egonuz, bozulan moraliniz. neyse siz alaycılıkla hedef saptırmaya devam edin. ben yemiyorum ama bilin bunu.
gerçek dışı bir itham. donuz köftelerinin icadı işte...
Mutlu musun abır?...
evet, hatta fenerbahçe' nin şampiyon olamamasının sebebi de icardi1905, dahası benim yüzümden şampiyonlar ligi gruplarına kalamıyorlar.
bir çeşit iddia.
çin ve tayvan arasındaki gerginliğin, türkiye' nin yaşadığı enflasyonun ve beşiktaş' ın kötü futbolunun sebepleri arasında olduğum da iddia ediliyor.
haklı bir iddia. ben neymişim be !
içindeki bastıramadığı fenerbahçe kompleksi yüzünden meydana gelen kırıcı hadisedir.

kardeşim gelmiş burada bile fenerbahçenin şampiyon olamama sebebi de benim diyor. fenerbahçe ne alaka burada kardeşim şimdi ? şu kompleksi atın üstünüzden artık tamam size 6 attık defalarca 4-4-4 falan attık ama siz avrupa hatta dünya devisiniz bizim gibi ufak camia kompleksi yakışmıyor size. çekyanın köy takımı iki maçta 6 tane atıyor geliyor fenerbahçe yüzünden yedik diyor. mutlu ama uzak ol bırkalama artık ortamı futboldan kop biraz dışarı çık 1-2 arkadaş edin hayat sadece fenerbahçe üzerinden ilerlemiyor.
6s'linin olduğu hangi ortam bozulmuyor ak ??
şükür düzeldi, dün geceden beri sözlük bozulmuyor. hoş abır bugün hiç onlayn olmadı daha ama neyse...
demin kontrol ettim bazı butonlar çalışmıyor bozulmuş.
alın işte yine bozdu sözlüğü, girilmiyor...
Çin'le tayvan'ın, habil'le kabil'in, kaşmir'le peştun'un arasını bozan karşısında beni bulur! O kadar!
Savaşmayıp sevişin.
böyle sürekli bozulacak mı sözlük? yetkililer eğer işinizi yapamıyorsanız söyleyin onu da biz yapalım...
Git artık git ya.
silik yemesi lazım.
Hatta titanic’ in batmasının, atlantis’ in hala bulunamamasının, sırbistan - kosova, rusya - ukrayna, ingiltere - iskoçya gerginliğinin, szymanski’ nin formunun düşmesinin de dahil olduğu iddia.
hemen nasıl gördün sözlüğün düzeldiğini...
Cok kiricisiniz...
Titanic'in batması ile başlayıp fenerbahçeli bir futbolcunun performansı ile bağlayabilecek denyolukta bir adamdan ne bekliyorsunuz abicim siz?
Hayatından futbolu alın alın geriye bişey kalmıyor. Gerçi o varken de bişeye benzemiyor ama neyse...

Egomuzu falan sarstığını sanıyor tüm sözlük olarak ona hasta olduğunu söylüyoruz sadece.
icardi1905'in sözlüğe renk katmasıdır. evet...
Ayrıca beşiktaş’ ın el musrati’ ye yüksek bonservis bedeli ödemesi, djiku’ nun icardi’ ye attığı dirseğe kırmızı kart ve penaltı verilmemesi, manyak olmaya karar verdim’ in tanınan bir müzisyen olmamasına neden olması ile doğru bir iddia. Hatta roswell’ e inen uzaylı olayını da o icat etmiş.
Çok efendi takıldığımızdan olabilir.
ayrıca çinlilerin çin seddini yapmasının, piza kulesinin eğik olmasının, çin' de köpek yenilmesinin sebebi ile birlikte söz konusu olandır. ali koç bile bana gıcıklık olsun diye aday olmuş hatta.