bugün

ingilizcenin v1.2 beta surumudur. su an beta versiyonu piyasada olup ibrahim tatlises tarafindan test edilmektedir.
http://sozluk.sourtimes.o...ises%20ingilizcesi~zahmet etmeyin diye~
(bkz: havaryu çavaryu)
bu konuyla ilgili olarak kendisinin chpnin bir gecesinde konuşması şu şekildedir:
"ben atatürkü çok severim o olmasaydı biz olmazdık düşmanlar vatanı işgal ederlerdi hatta benim adım da abraham sweetvoice olurdu"
"is kavnt iz dı bort yeeah!"
(bkz: file kuğu gölü balesi yaptırmak)
http://www.youtube.com/watch?v=wIpSRf-2Voo
(bkz: yes)
(bkz: orrayt)
(bkz: bilekbort)
(bkz: okusfort)
(bkz: shoppi shoppi)
(bkz: velgam may hodel)
leydiis and centılmını mını
du yuuu andırsand ???
all raytttttttt evladım
örnek olarak verilebilir
ha bir de eduti-ciguti gibi birşey söylüyor arada o hangi dilden çıkamadım henüz.
boş zamanlarında deli gibi nlp takılan ibrahim tatlıses'in hayranlarını kaybetmemek uğruna, bi sikten çakmıyormuş gibi göründüğü yabancı dil.
ingilizce kelime sonuna türkçe ekler getirilerek, kelime türkçeleştirilir. gerekirse kafa sallayarak vb. vücut diliyle de anlam pekiştirilir. ingilizcenin aslında kolay öğrenilecek bir dil olduğunu gösterir.
- okey mi?
- okeydiiir. tamamdııır.
dünyaya az acili cigköfteyi tanitmak...
du yu vant tu stey hiyır forevır vit mii.
petek dinçöz ingilizcesinin bir alt kurunda öğrenilebilecek ingilizcedir. "you are just a foolish kazanova" diyebilmek elbette büyük çaba ve altyapı gerektirir.* (bkz: petek dinçöz ile ingilizce öğrenme seti)
oh my evladımmmmm, detone detoneeee and akkort. *
olmayan birşey ama urfa da üniversite olsaydı mutlaka olurdu. heralde.
ibra'him' candysound
pazar akşamı katıldığı bir yarışma programında, 'nayn' deyip deyip, akıcı almancasını da gösterdiği, aksanlı ingilizce..
oxford ingilizcesidir öyle herkez anlayamaz.derinlik ister.
--spoiler--
leydizen centılmını. hoşgeldinizmı.
--spoiler-- **
van, tuu, triii, forroooo
leydiiis en centilmını, mını haa mını.
-ar yu rediy?
dingilizcedir.
Urfa aksanıyla konuşulan bir ingilizce olup, günlük hayata en uygun ingilizcedir.

Leydiz en centılmını, mını ha. " derken, mını ha takısı bir sevgi gösterisidir. Batıyla doğu sentezi.

Yuğarsiteeeentt?