bugün

(bkz: ibrahim tatlises ingilizcesi)
(bkz: joseph sonofamir)*
atatrük olmasaydı ibrahim tatlıses in ismi.
http://www.sabah.com.tr/ardic.html

kıç bu o kadar gülmeye dayanamaz ki!
yeni mesleği hayırlı olsun. seoviliğe başlamış. benim bütün entrylerimi eksileyerek beni kızdırdığını

düşünüyorsa yanılıyor, eğer üşenmezse aynı şeyi tekrar tekrar yapmasını istiyorum. entrylerim eksi oylandığında,

hele ki bir seovi* tarafından eksi oylandığında sinirlenmem sevgili

ibrahim, herşey gibi bunu da öğreneceksin. acele etme. kendisine uyarılarımı bukadar ciddiye aldığı için minnettar olduğumu söylemeden de edemeyeceğim.

buranın bir forum olmadığını hızlı öğreneceğe benziyor.
6. nesil bir yazar. hoşgelmiş. hoş vakit geçirmesini diliyorum.
orjinali: (bkz: ilkay akkaya/#4600053)

taklidi: (bkz: ilkay akkaya/#4600059)

bir insan anca bu kadar sıçabilirdi mükremin.
Bihaber yazar.
kuyruk acısı olan yazar.

(bkz: adnan polat a saatin kac oldugunu sormak/#4616267)
(bkz: ergenekoncularin olasi kisisel iletileri/#4619659)
(bkz: ahmet kaya/#4530342)

birazda ayar vermeye çalışırken ne yaptığına baksa iyi olacak. boş bakınızlar veya sözlüğün nasıl götü başı dağıtılır isimli oyunu oynamayanlardan arkadaş ya da öyle zannediyor beyninin kullanabildiği %10'luk kısmı ile.

edit: (bkz: olm)
askermiş. yazdıklarından uzman çavuş olduğu akla geliyor.
nick altıma 3 adet entry örnek göstererek benim ekşi'den alıntı yaptığımı iddia etmiş yazart.

1- örnek verdiğin 3 entryde ansiklopedik bilgi içeren yazılardır. her sözlükte ya da ansiklopedi de aynı bilgilere ulaşabilirsiniz. grönland'ın %85'i buzla kaplıysa ben yüzde 75'i buzla kaplıdır diye götümden farklı bir şey uyduramam kusura bakma..
2- örnek verdiğin 3 entryde çaylaklık dönemindeki 20 entry doldurmak için yazılmıştır.
3- beni tanımak isteyenler, kişisel yorumlarımı içeren entrylerimi okuyabilirler. örneğin (#4883170) ve (#4883178) gibi..
fena mide bulandırıyor.
ölünün arkasından konuşan bir şey*. o değil de (bkz: cotton candy için ağlayan insan) başlığındaki yazısı bir çok kişi tarafından beğenilmiş. bu zihniyetteki tek şey bu değil malesef. ve cotton candyi -kendisini tanımıyorum allah rahmet eylesin- sırf atatürk'e ölü demiş diye* lanetlemek ve ölümüne sevinmek nasıl bir midedir? ya da midesizliktir?
kemalist kişilik bozukluğu bakınızını en çok hak eden yazarlardan biri. bunlar için yaşam, dünya düzeni, insani ilişkiler kısacası her şey atatürk'tür. onlar için atatürk, bir peygamber hatta bir tanrıdır. dünya üzerinde hiçbir dinde olmayan bir bağlılık vardır. atatürk'e biri bırakın hakaret etmeyi eleştiri bile getirse ölümüne sevinecek kadar nefret ederler.
tanımadığı birinin ölümüne üzülmediği için linç edilen yazar. şu entry yazılırken de en az 1 kişi öldü, hadi ağlayın.
atatürk olmasaydı ibrahim tatlıses'in isminin ne olacağı ile ilgili beyanatıdır.
tunceli "my lesson",
hatay "hot i"
balıkesir "capture fish"...vs olabilirdi.
atatürk olmasaydı da şu an ingiliz işgali altında olsaydık adım ibrahim tatlıses değil de abraham sweetvoice olacaktı demiştir kendisi.
(bkz: ibo)
atatürk olmasaydı adı bu olacaktı.
benimde adım victor olurdu.
Teksasın çorak arazilerinin bağrından kopup gelmiş şahane bir ses.
Way lele adlı türküsü bulunan zenci türkücü.