bugün

vodafone reklamı gibi hadisede, coskuniye ilaçlı içkiyi erkeğe içirip, sonrada tecavüz etmiştir.
http://www.nethaber.com/NewsDetails.aspx?id=26875
(bkz: nuriye alço)
bütün erkeklerin tanışmak istediği kadındır.
erkeğin saf ve temiz duygularını kirletmiş kadındır ve fakat suçu sabit olmadığından tecavüzcü sıfatını taşımamaktadır.
(bkz: bir erkeğe nasıl tecavüz edilir).
kadın, ya geri zekalı ya cilve yapmasını bilmiyor ya da tecavüz ettiği kişi ipne. yoksa neden böyle bir yola baş vursun ki?
tecavüzün niteliğine göre yorumda bulunulması gereken kadın. belki dildosu vardır.
'nuri alço'nun kızı olması mümkün olan şahsiyet.
offf sözlük hatırlatma şunu... dediğim durumdur,hayır o kadar güzelsin zaten ne gerek vardı ilaca filan. *
sadece erkeğe ya da erkek uzvuna ihtiyacı olan kadındır. öyle ki, kendi işini bitirip hazza ulaştığında o erkeğin onu hatırlamasını ve tekrar onu arzulamasını istemez.

yazar sözü: kim bilir, belki iyi bir erkek olursanız bir gün o kadına sizde denk gelebilirsiniz. *
yanlışlıkla afrodizyak atmıştır, yanlışlıkla kendisi içmiştir ve adam da tesadüfen, o gün trankilizan içmiş ve uyumuştur. erkek de, kadın da yanılıyordur.
(bkz: servet avcısı)
şu zamana kadar bu konuda mağdur olan tüm kadınların intikamını alan kadın.

(bkz: 1 kadın 1000 erkeğe bedel)
neydi o adamın adı hani gazeteci vardı 70 küsür yaşında 14 yaşındaki kıza tecavüzle yargılanırken gazozuma ilaç kattılar demişti. heh evet işte o adam hüseyin üzmez' in gazozuna ilaç katan kadındır. meğer adam doğruyu söylemiş de biz inanmamışız. utandım şimdi kendimden.
Adam milyonerdir yalnız, resimdeki kadına bakılınca, milyon doları olan bi adamın o kadınla da istemli olarak yatmayacağı kesindir.
(bkz: vibratör)
başrollerinde uğur dündar ve hülya koçyiğitin olduğu işte hayat adlı filmde böyle bir hadise vuku buluyordu. (bkz: işte hayat)
zengin bir adamın "karına herşeyi anlatacağım" şantajından kurtulmak için bir kadına yapıştırdığı ünvan.
-necla ben çok korkuyorum
-neden korkuyorsun abidin?
-şey ben daha önce hiç bir kadınla olmadım
-erkekle mi oldun abidin?
-evet necla ben aslında gayim
-o zaman anladığın dilden konuşalım abidin yat aşağı.
hun imparatorunun en cesur askeri tarkana tecavüz eden kadındır.
emrah koş bu sefer babanı götürüyorlar dialoguna sebep olacak kadındır.
içkisine ilaç attığı erkeğe takmayla girme potansiyelindeki kadındır.
sapık duygularının esiridir.
teorik olarak erkek aletinin ereksiyonunu açıklamak gerekiyor sanırım.

(bkz: )uyuyan erkek
uyuyan erkeğin şeyi nasıl kalkar sorunsalı ile nasıl yapılacağı belli olmayandır, herhalde uyku ilacı değil uyuşturucu falan atması lazımdır.