bugün

insanların servetlerinde gözü olan, materyalist düşünce konusunda sınıf atlamış kişi.
yeni dönem atv dizisi. berksandır, özlem yılmazdır falan oynuyor. haldun boysan, cengiz bozkurt gibi babalar da var... haydi hayırlısı
Bu diziye sanki plajda filminin senaryosu kopyala yapıştır yapılmıştır. Hatta ayı kazım krakterinde recep ivedik den bile esinlenmeler vardır.
bir umutla başlayıp, patır patır patlamış bir dizi daha olarak dizi tarihine geçmiş yapım!

(bkz: güle güle)
yayından kaldırılmasından sonra, darısı bez bebek'in başına dedirtmiş dizi.
(bkz: andriy shevchenko)
*
(bkz: 17 kasım 2004 türkiye ukrayna maçı)
(bkz: 23 kasım 2005 fenerbahçe milan maçı)
Etiler,Bakırköy gibi yerlerde canlı müzik barlarında herkesin tanıdığı genelde sarı saçlı olan tipler. Meslek sahibi ayda en az 3 4 bin lira koparacağı erkekleri seçerler. bunun yanında adamın gücüne göre alacağı hediyelerde cabasıdır. Verdikleri hizmette ne köfte o kadar ekmek felsefesi geçerlidir. Eğer siz hatuna Ataköyde daire altına spor araba çekebiliyorsanız sizin için en büyük aşk olacaktır.

Bir servet avcısı ile tanıştıysanız eğer profesyonelse mutlaka bir kaç sanatçı tanır ve ya çıkmışlığı vardır. bunlar genelde doğu kökenli sanatçılar olup yine etiler bakırköy ve benzer semtlerde canlı müzik yapan sanatçılardır.
yiyemeyecekleri kadar çok paraları olanların paralarını yemek amaçlı hareket eden iyi niyetli cennetlik kimseler.
Sevmediği bir adam veya kadınla, sırf zengin bana mal kalır diye evlenme planları yapan şahsiyete denir.
bu insanlar karşıdakiyle para için oynanyan beleşçi bir insan tipidir.
"iyi yere kapak attik" diyen kisidir.

sevgilim dediğim adam ben zenginim şöyle arabam böyle yatım var dedi dedi ne oldu? züğürtün teki çıktı. üstelik arkadaşına "rod zengin oğlum, tamamdir bu kez çok sağlam yere kapak attik" diye mesaj atarken yanlışlıkla bana attı.