bugün

her erkeğin başına gelmesi gereken bir olay.
bu olay pek mümkün değildir fakat büyük uğraş gerektirmektedir bunu başarabilen varsa helal olsun.
isviçre de 100 türk erkek denek üzerinde yapılan bu deneyin sonuçları şu şekilde gözlemlenmiştir.
- hiç bir erkek kendini kirlenmiş hissetmemektedir.
- hiç bir erkek tecavüz şikayetiyle karakola başvurmamıştır.
- erkeklerin % 65' i olurya bi deney daha diye, enstitü' nün kapısında yatmaktadır.
- % 35'i hala uyanmayı reddetmektedir.
k-yat lan...(kadın sabahleyin erkeği yatağa doğru iteleyip üstüne atlar)
e-ne yapıyorsun hanım?
k- yat, canım çekti it. her gece sabaha kadar sözlükten çıkmıyorsun.
e-ya benim uykum var, gözlerim ağrıyor, yatacağım.
k-....
e-ne yapıyorsun üstümde.
k-ne yapayım, tecavüz ediyorum. dün akşam içkine ilaç attım, uykusu gelsinde yatağa gelsin diye yine gelmedin. sen uyu, benim için farketmez.
Adamın baygın haldeyken pipisini nasıl kaldırmış acaba diye düşünmemek elde değil.
(bkz: sözlükte kızlar tecavüz ediyomuş)
yabancı bir dizide; kendisinden boşanmakta olan kocasını elinde tutabilmek için adam kendisiyle yatmadığı halde hamile kalmaya çalışan hanımın 2 hap ile yaptığı eylem. tahmin edileceği üzre hapların biri bayıltmak diğeri erekte kalmasını sağlamak için. ama ne kadar gerçekçidir bilemem.
uyuyan erkeğin şeyi nasıl kalkar sorunsalı ile nasıl yapılacağı belli olmayandır, herhalde uyku ilacı değil uyuşturucu falan atması lazımdır.
teorik olarak erkek aletinin ereksiyonunu açıklamak gerekiyor sanırım.

(bkz: )uyuyan erkek
sapık duygularının esiridir.
içkisine ilaç attığı erkeğe takmayla girme potansiyelindeki kadındır.
emrah koş bu sefer babanı götürüyorlar dialoguna sebep olacak kadındır.
hun imparatorunun en cesur askeri tarkana tecavüz eden kadındır.
-necla ben çok korkuyorum
-neden korkuyorsun abidin?
-şey ben daha önce hiç bir kadınla olmadım
-erkekle mi oldun abidin?
-evet necla ben aslında gayim
-o zaman anladığın dilden konuşalım abidin yat aşağı.
zengin bir adamın "karına herşeyi anlatacağım" şantajından kurtulmak için bir kadına yapıştırdığı ünvan.
başrollerinde uğur dündar ve hülya koçyiğitin olduğu işte hayat adlı filmde böyle bir hadise vuku buluyordu. (bkz: işte hayat)
(bkz: vibratör)
Adam milyonerdir yalnız, resimdeki kadına bakılınca, milyon doları olan bi adamın o kadınla da istemli olarak yatmayacağı kesindir.
neydi o adamın adı hani gazeteci vardı 70 küsür yaşında 14 yaşındaki kıza tecavüzle yargılanırken gazozuma ilaç kattılar demişti. heh evet işte o adam hüseyin üzmez' in gazozuna ilaç katan kadındır. meğer adam doğruyu söylemiş de biz inanmamışız. utandım şimdi kendimden.
şu zamana kadar bu konuda mağdur olan tüm kadınların intikamını alan kadın.

(bkz: 1 kadın 1000 erkeğe bedel)
(bkz: servet avcısı)
yanlışlıkla afrodizyak atmıştır, yanlışlıkla kendisi içmiştir ve adam da tesadüfen, o gün trankilizan içmiş ve uyumuştur. erkek de, kadın da yanılıyordur.
sadece erkeğe ya da erkek uzvuna ihtiyacı olan kadındır. öyle ki, kendi işini bitirip hazza ulaştığında o erkeğin onu hatırlamasını ve tekrar onu arzulamasını istemez.

yazar sözü: kim bilir, belki iyi bir erkek olursanız bir gün o kadına sizde denk gelebilirsiniz. *
offf sözlük hatırlatma şunu... dediğim durumdur,hayır o kadar güzelsin zaten ne gerek vardı ilaca filan. *
'nuri alço'nun kızı olması mümkün olan şahsiyet.