bugün

belki de en güzel ilişkidir. Bilemeyiz. Bilsekte yazamayız.
yazsak da göremeyiz.
önceden tanışıp sonradan içlerine kapandıklarında yürüyebilir ancak ikisi de içine kapanıkken tanışmaları, kaynaşmaları çok zor olur.
yalancı yalancı gülümsemeler, tıkanan sohbetler, zorlanılan sınırlar ve kapanış...
vatikana komünizm gelir, yine olmaz öyle birşey.
iki kapalı kuvvetin çarpışmasından ortaya çıkacak enerjiden
vucut bulacak çocuğun, var oluş sahasında oluşturacağı etki
alan sahasının büyüklüğünü, hayal edebiliyor musun einstein.
kapanıp oturur onlar ilişki mi olur öyle?
kara kutuyu açmak gerekir. evet. *
(bkz: Kapalı devre)
(bkz: yok öyle bir dünya) en azından bir taraf kapanık olmayacak* ki doğru düzgün yürüsün o yoksa ilişki seviyesine bile gelemeden biter o iş.
başlamadan biten ilişkidir.
Dışa vurum oldugunda çok yanlış şeylere gebe ilişki biçimi.
ilk adımı kimin atacağının kestirilemediği ilişkidir. açılıma gidilmelidir.
muhtemel bir sevişme hardcore geçecek gibi gözükmekte.
oturup sessiz sessiz dururlar,çok zor bir ihtimal olmakla birlikte yatağa geçtiklerinde nasıl bir durum ortaya çıkacağı merak konusu olan vaziyettir.
içine kapanık erkek için daha kötü olan durumdur aslında. çünkü hem içine kapanık hem de, kimine göre doğru kimine göre yanlış olan, muhtemelen ilk adımı erkek atar kuralını benimsemiş bir kız karşında olacağından, erkeğin içine kapanıklığını yenmesi daha şart gibidir. atılgan birinin, içine kapanık birini açması, sosyalleştirmesi bile zor iken, burada ki durum hayli hayli zordur. içine kapanık olan insan, bir şeye , bir duruma vs attığı ilk adımında başarısız olursa daha da hayata küsebilir. o yüzden, kendini ifade ettikten sonra bu ifadeyi açıkça anlayıp, karşı tarafında size bir şeyler söylemesi önemlidir.
O nası bi ilişki ya?
iki taraf da kendi içini karşısındakine dökmekten çekineceği için güvensizliğin hüküm süreceği, bu yüzden birbirlerini gerçek anlamda tanımanın imkânsız bir hâl alacağı, "kol kırılır, yenin içinde kalır." ilişkisidir. ilk adımının nasıl atıldığı bile şüpheli geliyor bana.
ikiside konuşmaz ben yılarım ve kaçarım o mekandan. Dut gibi susarlar ikiside. Beni niye çağırdınız oğlum o zaman derdim.
ilk adımı ve sonraki adımları karşıdan beklediğinizde bir türlü sonuç alınmaz bir durumla karşılaşılır. bu yüzden herkes farkındalığını artırmalı bu konuda çaba sarf etmelidir.
Kessssinlikle imkansız olsa bile uzun sürmez,süremez.
birlikteyken bol bol sanat filmi izlerler.
çekingen çiftlerin bir araya gelerek oluşturduğu ilişkidir. bu kadar çekingen iken bir ilişki başlatabilmeleri gerçekten marifet olsa gerek.

sonuç: resesif bebek.
bir türlü sevişemezler yazık.
Güzel itaatkar/köle çift olur bu kombinasyondan. Piç bir alfa erkek bunlarin ikisini de kafalayip çatır çatır siker.

(bkz: cuckold)
yürümez ya da hiç başlayamaz ve en son seçenek görücü usulu olup sıkıcı bir evlilik yaşarlar. insanlar genelde kendinin zıddını severler. kendinde olmayana aşık olurlar. içine kapanık bir kız da daha baskın ve dışa dönük birini ister. evlendiler diyelim evlilik şartlarında birbirlerine güvenip belki kendilerini açabilirler. zaman insanları değiştirir.