bugün

entry'ler (275)

sözlük kızlarının bugünkü kıyafetleri

sözlük show tv ye dönmüş resmen bugün ne giydik tarz mısın değil misin?
(bunlar hep sazan avi. kız avi.).

fakirliği en iyi anlatan cümle

okuldan bornovaya gidelim ama otobüsle gidelim 10krş metro 1,10 basıyor. ya aslında hava da güzel yürümeye ne dersiniz ?

her an ölebilecek olmamız

bizim değilde asıl yıkan, bi yakınının her an ölebilecek olup ölmesi. hiç beklenmedik bir zamanda gencecik yaşında aramizdan ayrılması onu asla unutmayacağız . C.A.

ekmek için ekmeleddin hızlı tren için erdoğan

canım ya bak ordaki ekmek sabah bakkaldan aldığın ekmek değil. hak ettiğin para iş vs. hani ekmek davası sözündeki ekmek.

ali biçim show

tutma ihtimali çok çok düşük olan program ama fox tvde yayınlanıyor olmasından mutevellit 8 sene de sürebilir. fakat zorlamaya gerek yok yani ali biçim bir conan o'brien değildir. Türkiye de Amerika değildir zaten iki kelime et işimize gelmeyen rtuk ayaklanır.

orucu yatarak tutarsan sevabını rüyanda görürsün

Hayır yaz tatili evdeyiz işimiz gücümüz yok sevap kazancam diye zıplıyim mi evin icinde?

ehavk

benim için en iyisi en eğlencelisi en güveniliridir. kurduğunuz arkadaşlıklar eskimeyecek türdendir. verilen eğitim kaliteli ve güvenlidir. yamaç paraşütünü sevdirendir.#EHAVKHERYERDE

hayata bakışınıza göre hangi ülkede yaşamalısınız

irlanda. Hayır demem aslında.

16 mayıs 2014 soma madencilik basın toplantısı

maksimum 302 işçi kaybettik diyo e iyi yani yaşasın azmış dimi? (!) insanları bu rakamla mı rahatlatmaya çalışıyorlar anlamiyorum üç dk önce açıklama yapanlardan biri iscilerin manyetik kart kullandığını belirtti ve 700 küsür bir rakamdan bahsetti kimin ne dediği belli değil akılları sıra sayıyı düşük göstermeye çalışıyorlar. insan hayatının ne kadar değersiz olduğunu ülkemizde bir kere daha ispatlamış bulunuyoruz.

ikinci birşey de soylemezsem rahat edemicem orda ordaki insanlara yardım edeceğime kendi canımı kurtarırdm gibi birşey dedi terbiyesiz. biz kendimizden cok kardeşimizi arkadaşımızı düşünürüz bunu bil. senin gibi sığ düşünce sahibi bir insansının yaşıyor olması bile beni üzüyor ve insanlığımdan utandırıyor. yazıklar olsun!

Bu ülkede insanlar ölür iktidar katillerin götünü yalar hak verir. biz ses çıkartırız hakkımızı savunuruz ağzımıza sıçar. yeter demenin zamanı artık gelmedi geçti...!!!

gezi olayları ülkemiz için utançtır

gezi ülkemiz için bi dönümdur bence. gençlerin istediklerinde neler yapabileceklerini göstermiş olduk boş koyunlar olmadığımızı yanlışa baş kaldırabileceğimizi kanıtladık. Küçük büyük şeylerin gazın, tazyikli suyun, polislerin, yasakların düşüncelerimizin önüne geçemeyeceğini gösterdik. bu asla utanç gibi kötü bir kelimeyle adlandırılamaz. lütfen yaşananları ve sonuçlarını küçültmeye çalışmayalım.

pardon filmi replikleri

ben almıyorum ama rüşvet alan ikinci müdürlerde var sayın müdürüm.

artık 1 nisan şakası yapılmaması

bize her gün 1 NiSAN. şaka gibiyiz.

31 mart 2014 recep tayyip erdoğan balkon konuşması

kral kraliçe prens ve prenses balkona çıktı sonunda beklenen an işte. koyunlarna kölelerine seslenişine başlıyor. allah bize bu günleri gösterdi ya şükürler olsun(!)

izmir i chp den kurtarmak

bazıları hangi şehirde yaşadığıni bilmiyor. izmirde çağdaşlıği bulamamak saygıyi bulamamak? orası izmir değildir bir daha bak sen.

ağza sıçtıkça oyunu arttıran parti

herkes ergenleşti hani kezban kızlar olur ya sevgilisi sover döver oda aşkından ölür aynısı Türkiye şuan.

hüseyin çelik türkçesi

bir dagiga tivitir hergese kapalıdı ak partiye açıkmıdı?

hüseyin çelik türkçesi

k harfinin kullanımından habersiz bir Türkçe.

melih gökçek

sussun diye ışıkları falan kapatıyorlar daha bik bik ediyor. Önce bıçaklayıp sonra aslanlara yem etmek istiyorum kendisini.

manipulation

akpnin dağırcına kattığı yeni kelime manipilasyon manipilasyon ....

kürtçenin seksi bir dil olması

yok deve.