7 askerin şehit edilmesini pkk hariç herkese yıkmaya çalışan kimsedir.kastettiği tsk'dır,ergenekon'dur, hatta biraz zorlarsa olay chp'nin provokasyonu bile diyebilir. olayın ardında başka şeyler var dedi. 3 gün sonra pkk çıktı olayı biz yaptık dedi. bu sefer de beyimiz efendim madem pkk yaptı neden 3 gün sonra üstlendi şeklinde içi paranoyalarla dolu bir soru sordu. onun duymak istediği "ergenekon evet bunu ergenekoncular yaptı, chp yaptı, tsk yaptı" denilmesidir.
utanma duygularını evınde bırakarak televizyonlara açıklama veren şahsiyettir.
Van'da bulunan kardesinin, abisinin konumundan faydalanıp valiye bile düğme iliklettiği bakan..
"gözler kalbin aynasıdır" dedirten akepe genel başkan yardımcısı...

http://www.internethaber....oto-galerisi-3688-p31.htm

not:fotomontaj olmayıp ergenekon ile alakası bulunmamaktadır...
bir ev gezmesinde gördüydüm küçük şeyleri ben yarattım siyasetin efendisiyim ben süperim edalı kişi ama ev dışında nasıl onu bilmiyorum açıkcası.
2.açılım kahvaltısını organize edecek kişidir.
Kahvaltı tabağında ne var?
Peynir, zeytin, domates, salatalık, salam ve kızarmış ekmek mi? Yoksa, dibi tutmuş koskoca bir yalan mı?
Hepsi birden.
Peki yalan yenir mi?
Yenir.
Memlekette gözü aç, beyni aç, ruhu aç sanatçı bu kadar bolsa yenir!
Hem de kızarmış ekmeğin, salatalığın, peynir, zeytinin yanında bir parmak bal niyetine!
''baykal'a yumurta ve taş atanlar içinde akpliler veya akrabalarım yoktu. ıspatlasınlar görelim '' dedi. ıspatladılar hemen dönmeye başladı. tamam halk ne derseniz inanıyorda ama kendinizi nasıl kandırıyorsunuz onu merak ediyorum.
(bkz: çorabına milli eğitim bakanı yazdıran adam)
diyanet işlerini bu adama bağlasalar,bu kadar imam, müezzin atayamaz dediğim.

hoca cami değil,okulda hüseyin okulda.
milli eğitim bakanıyken eğitim sisteminin içine ettiği adam. 1990-1991(özellikle)-1992 doğumlular, bu adama saygı ve sevgilerini bol bol iletmiştir.
deniz feneri konusu açılınca tırıs tırıs konu değiştiren eleman.
Hakkı abimiz sazı eline aldı..Canlı canlı terleme mevcut..
iskenderun'da meydana gelen roketli saldırıyla israil'in saldırısının aynı güne denk gelmesinin tesadüf olarak değerlendirilemeyeceğini açıklamıştır.
hukuku geliştirmeyi binaları büyütmek ve uyap'la açıklayan bakan.
hakkında şöyle bir yazı çıkan şahıs. yazılanların doğruluk payı yok değil...

http://www.tumgazeteler.com/?a=6253745
an itibariyle haber türk kanalında karşıt görüş programında çok güzel bir şekilde saçmalayan yurdum siyasetçisi.
ağzı laf yapan van'lı siyaset adamı. meb'deki doğu kökenli yüksek mertebe kadrolaşmasının babası.
an itibariyle ntv de canlı yayında bizim iktidarımızda kürtçe dili üzerine çalışma yaptık, kürtçe isimlerin kullanılmasında sorun çıkarmadık, 1 milyar doların üzerinde tazminat ödedik, kürtlere hiç verilmemiş hakları tanıdık demektedir.

kısaca demokratikleştiklerini savunmaktadır ama bana göre 12 eylüle az kaldı ey kürtler evet oylarınızı bekliyoruz demektedir.
--spoiler--
cumhuriyet halk partisi kongreler partisidir, en ufak ilçe parti toplantılarında bile sandalyeler hafada uçmaktadır (fıkıh fıkıh fkıh), bizim partimizde 9 senedir böyle bir olay yaşanmamıştır.
--spoiler--
hepiniz koyun, tayyeap çoban köpeği olduğu için sesinizi çıkaramıyor olmayasınız. eğer padişah gibi bir başkanınız varsa nasıl sesinizi yükseltip yanlışlara itiraz edebilirsiniz ki allah muhafaza kelle elden gider.
kpss'de patlak veren kopya skandalı hakkındaki eşsiz yorumu:
--spoiler--
''Türkiye'de zaten yağmuru da cemaat yağdırıyor, karı da cemaat yağdırıyor. Biliyorsunuz fırtına olunca da cemaat çıkarıyor. Bu bir moda oldu. Birisi bir şey yapmış olacak, bunu ciddiye bile almak mümkün değil. Geçin bunları''
--spoiler--
Onun bakanlığı döneminde Kpss sonuçlarına göre 90 puanlılar atanamazken, aynı branştan 43 puanla öğretmen atandı ve bu ortaya çıktı.
inanılmaz bir rezaletti.
inanılmaz ayrımcılık ve haksızlıklar yaşandı.
daha iyi saçmalayan yok idare edin bunla.
hala dikkate alındığını sanan biri!

giderken dediği gibi öyle bir sistematik yerleştirdi ki bakanlığa o koltuğa kuklayı koysalar o işler yine yürürdü. oraya da bu lafı kaldırabiliecek bir kukla koydular işleri yürütüyor...
ak parti genel başkan yardımcılığı yapıyor. partiile ilgili açıklamaları üstlenmiş, partinin görünen yüzü olmaması gerektine inandığım siyasetçi. hükümet sözcüsü cemil çiçek ile birlikte perde arkasında kalmalıdır. geriye çekilmelidir.
deniz feneri için "sakıza çevirdiler" diyen badem bıyıklı insan.