çok iyi seviyede ingilizce konuşan istanbul bölgesi, yeni süper lig hakemi. 9 eylul 2006 fenerbahce antalyaspor macinda ilk kez dört büyüklerden birinin maçını yönetmiştir.
9 kasım 2008 fenerbahçe galatasaray maçını yönetecek olan hakemdir.
inanmak istemediğim ancak bazı forumlarda ortaya atılan iddialara göre fenerbahçe taraftarı olan hakem.
hakemlere küfretmek istemeyen bünyeye bile zorla küfrettiren yaratıktır...
(bkz: cift vurus/#4254207)
çok iyi ingilizce bilmesine rağmen, fuck you ne demek bilmemektedir. hatta öyle ki milan baros burnunun dibinden kendisine fuck you diye bağırdığında kafasını sağa sola çevirmiştir. yazık be kardeşim yazık yaptığınız işin haysiyetiyle bu kadar oynatmayın be.
an itirabiyle oynanan fenerbahçe-sivasspor maçını yöneteciğini öğrendiğim andan itibaren maçın sonucunu merak etmekten vazgeçtiğim hakemdir.

(bkz: 9 kasim 2008 fenerbahce galatasaray maci)
turkcell süper lig hakemidir. aynı zamanda inşaat mühendisidi ve eski basketbolcudur kendisi.
futbolun f sinden kuralların k sinden anlamayan boyuna güvenip bağıran çağıran algıları ve yetilerinden yoksun hakem. Bu hakemlik sınavlarında torpil olduğuna artık eminim. Kazandık ya belirli bir zümre gece uyuyamaz artık. o kadar para verdik yine kazandılar ya diye ağlarlar.
bu tarihi muhafaza ediyorum aklımda, 6 aralık 2009 pazar. ve bu hakem bir maçı katletmiştir. resmen son dakikalarda taraf tutmuştur. yazıklar olsun bu herife lisans verenlere.
hakem falan değildir.

öncellikle;
(bkz: cift vurus/#4254207)

6 aralık 2009 galatasaray ibb spor maçı'nda, galatasaray 1-0 öne geçtikten sonra maçı katletmek için elinde gelini yapmış, 90+4'te amacına ulaşmıştır.
bir sözlük yazarının babası olma ihtimali yüksektir. ibbli olamayacağına göre.
maçın içine sıçmış hakem.
birileri olaya el koydu anlaşılan. yapılan tehtidlerin işe yaradığını görüyoruz...
6 aralık 2009 galatasaray ibb spor maçı'nda skor 1-0 olduktan sonra 12. ibb oyunucusu olma görevini layığıyla yerine getirmiş şahıs. ne kadar küfretsek az.
kendisi yerinde olsam çıkıp ''ben bu maçı sattım valla lan..'' derdim.. doğru olup olmaması önemli değil.. o kararları bilerek verdiğini kabul etmesinden daha az zararı olur kariyeri açısından..
tanım: galatasaraylı sözlük yazarlarının hakkında yeni cümlecikler türettiği hakemdir.**
(bkz: the oc)
(bkz: dizi olan)
bir metre önündeki pozisyonu göremeyen hakem bozuntusudur.
kaliteli hakemlerimizden.
light winston'ın bir akrabası olabilir.
sadece dişi akrabaları değil, erkek akrabalarıyla ilgili de ilginç fanteziler kurulan hakem...

erkek akrabası için
(bkz: light winston)
(bkz: ötv indirimi)

ayrıca mümkünse bi daha lig tv* ekranlarında görmeyelim, hatta d smart* ekranlarında da görmeyelim
"futbol bu hakem hatalarını yadırgamamak gerekir" cümlesini düzelterek "hüseyin göçek bu yadırgamamak gerekir" cümlesini literatüre sokmayı teklif ettiğim şahıs.
(bkz: undefined sucking object)
rezil kepaze maç yönetti ama 1-1'lik skorun tek sorumlusu da kendisi değildi. bu yüzden çok büyük bir tepki gösteremiyorum her şeye rağmen. galatasaray kadrosunda bulunan o 4-5 tane futbolcuya benzemeyen kereste oraları işgal etmeye devam ettikçe, türkiye'nin en büyük takımlarından biri olup da hala tırt bir rakibe karşı iç sahada skor avantajını idare etme özürlülüğü devam ettikçe bu skorları daha çok göreceğiz, bu sinir bozukluklarını daha çok yaşayacağız. her şeye rağmen kendimi çok zorlayarak bu arkadaşa küfür etmemekte ısrar ediyorum...
Hakemliğe şahsi çıkarlarını karıştıran kişi.
aralık ayı küfür kotamın daha ilk haftadan dolmasını sağlayan oksijen israfı, eyyamcı organizma.