bugün

mersinde yapılan yılar süren uzun kazılardan sonra hz musa aleyisselamın sandığı orjinal tevrat ve incilin ak parti hükumeti tarafındn bulunması tüm hristiyan alemini deli etmesine vesile olan mevzudur. orjinal incilde hz muhammedin son peygamber olduğu islam dininin gerçek din ve kuran ı kerim in gerçek kitap olduğunu yazmaktadır. israil ve tüm hristiyan alemi sandığın ve kitapların peşine düşmüş reis vermemiş neden çünkü oarada yazanlar hristiyanlığın ve tevratın bitmesi demektir. ayasohya açılışına iyi bakın ahit sandığı gösterisi yapılmıştı bu ne demek mal bizim elimizde akılı olun.

şu görsele iyi bakın : görsel
Maymun Çiçeği Virüsü Nedir? Belirtileri Nelerdir?

https://www.florence.com.tr/maymun-cicegi
--spoiler--
orjinal incilde hz muhammedin son peygamber olduğu islam dininin gerçek din ve kuran ı kerim in gerçek kitap olduğunu yazmaktadır.
--spoiler--

benim sadece oturmak icin kullandigim organi millet ne degisik aktivitelerde, ne kadar uretken kullaniyor yarabbim ! gelde saygi duyma !

gostersene o "orjinal incili".
buyuk resim gibi, rte nin universite diplomasi gibi , camide bira icenlerin video kayitlari gibi oda gizli bir yerde tutuluyor demek. bak simdi inandim, imana geldim.
Frank'in hastalıklı fantezi dünyasında öyledir kesin.
Masal bunlar inanmayın böyle şeylere..

Umrumda olmayan şeydir.
hee bizim erdek'teki yazlığın verandasında duruyor. Arada bilet kesip turistlere gösteriyoruz.
ak partinin hristiyan alemini çökertecek trilyon dolar da verseler vermeyecekleri sandıktır. bu konuyla ilgili çok video var ama en güzel anlatım detay burada izlemek isteynler için lnk atayım.

https://www.youtube.com/watch?v=PCcNgYjuMkI
reisin elinde sarayda şu an. chp olağan kongresini bekliyor. el altından normal delege oy sandığıymış gibi salona sokacak, oylama bitip sayım için sandık açılınca bir anda bütün chp yönetimini ekarte etmiş olacak.
görsel
Tarsus kazısından çıktığı söylenir. Zaten cumhuriyet tarihinde böyle gizli kapaklı bir iş yapılmamıştır.
21. yüzyılın en kanlı iç savaşının habercisi olan haber.
Çoktan satmışlardır paraları hesaplarında kur korumalıdadır bence.
Hayatım boyunca bir ton deli saçması şey duydum da...

Bu bambaşka... çünkü konuya hakimim. 5 tane deli saçması farazi ifade var şu kadarcık metinde.

Şuna inanan kişiyi şu dakkadan sonra adam sayıp kaale bile almam artık kim olursa olsun.
o dediğin şey gerçekten olsa, şu an israil ile bire birde savaşıyor olurduk.
(bkz: la götten masallar diyarı).
aytunç altındal daha önce sandık genelkurmay başkanlığının bildiği bir yerde muhafaza ediliyor demişti.

sonra da öldü işte.