bugün

tonlama önemlidir. şakacı bir tonla söylüyorsa koyim de bir tur at şeklinde karşılık verilebilir.
yanlış kızdan hoşlandığınızı gösterir. hemen üzerine çarpı atılıp yeni hedefler belirlenmelidir.
Benden sana fayda yok , umutlanma demek istiyordur.
Aynı anadan babadan mı olduk nerden abin oluyorum senin diye çıkısılmalı niyet belli edilmelidir.olursa olurdur olmazsa boş yere umutlanmamış olursunuz.
Aga beeee...
hoşlanılan kızın naber teyzem demesinden iyidir. yaşımı göstermiyorum hoşlandığım bir kadın var bana teyzem demesin mi ?

ahh ahhh arada da çocuk napıyorsun diyor. ufak gösteriyormuşum. yaşıtım kadınlar teyzem muamelesi yapmaktan bıktım. utanmasalar kucaklarına alıp haniymiş haniymiş diyecekler.

bak yine efkarlandım gidip bir şişe dost süt açıp içiyim. zaten kargocular kargoda vermiyor kimlikte kimlik aminim bu nasıl bir hayat. yakışıklı olmak da bir boka yaramıyor.
emmi veya muhtar demesinden iyidir. hadi gene muhtarı da anlarsın ama ya emmi derse ? bitirir adamı bitirir. damardan damacana rakı aldırır..
senden hoşlanmıyor ve ya senin ilginin farkına varmış ve işi baştan kestirip atmıştır.
şarkısı bile yapılmıştır.

(bkz: sevdiğim kız bana abi deyince)
Evli olduğumuz için hanımdan başka hiçbir kızdan hoşlanmıyoruz.
(bkz: merhaba kardiş) demesinden iyidir.

ama iki omuzundan tutup kendine çekip muaah diye yanağından öpmesi gibi değildir.

böyle erkek-kanka gibi yapıp aslında hoşa gidecek bir durum değildir. Bahsettiğim iki mevzu da yaşanmıştır bu arada da, birşey daha diyecem. hoşlandığınız kızla önce arkadaş olun oğlum, hiçbiriniz beyaz atlı prens değilsiniz, kızlar da prenses değil. kimle karşı karşıyasınız onu bir anlayın, o da sizi anlasın. iyi ilişkiler öyle kurulur, elektrik falan iyi güzel de kontrol edebildiğiniz taraflardan çalışın.
Hoşlanılan kız yeni bir başlık konusu olmak istemiştir belki de. Hoşlanılan kızın gözünün üstünde kaşının olması şeklindeki başlık da az ileride. hepiniz davetlisiniz, tşk.

edit:bkz düzeltildi hahah.
barajın 1. bölümüdür.
Abi deme lazım olur diye karşılık verilesidir.