1. 121.
  --- 6x5 spoiler ---

  wilson : if u need to talk, if u need more help..
  house : i'm just tired!
  wilson : i'm right here..
  house : great! can you be "right here" somewhere else?

  --- 6x5 spoiler ---

  respect
  3 ... levine
 2. 122.
  6. sezon 5. bölümden sonra ufak bir araya girmiş olan dizi.

  imdb ye göre 6. bölüm için tarih 9 kasım. heyecanla beklemedeyiz.
  2 ... greg
 3. 123.
  henüz 1. sezonundan 5 bölüm izlemi$ olsamda içimden hiç izlemek gelmeyen dizi. bu kadar seveni olduğuna göre sorun bende galiba.

  neyse açıyım ben lost'umu, supernatural'ımı..
  2 -2 ... spitneybears
 4. 124.
  dizinin büyük bölümünün tıbbi terimler içermesine rağmen 6 sezondur takip eden herkesin rahatlıkla her konuyu anladığı gelmiş geçmiş en güzel dizilerden biri.
  (bkz: Hugh Laurie)
  (bkz: gregory house)
  (bkz: diagnosis)
  6 ... ejmelma
 5. 125.
  gregorym houseum canım. izledikten sonra insanın ingilizce konuşası geliyor. valla bak. bi de her şeye hayati bir vaka gibi bakıyorsun ki bu da hiç hoş değil.
  2 ... patient
 6. 126.
  hugh laurie en az bir emmy alana kadar devam etmesini istediğim olağanüstü dizi.
  2 ... kardesler dugun salonu
 7. 127.
  henüz ilk 4 bölümünü izlediğim ve bu yüzden henüz kafamda tam olarak şekillenmemiş olan,ama yine de nice dizilerden iyi olduğuna emin olduğum dizi.
  2 ... paradise widemoon
 8. 128.
  hastalıklara yaklaşımlarında ve tedavilerinde kimi zaman yanlışlıklar olsa da, hatta bunu son zamanlarda abartmış olsalar da sırf house'la wilson arasındaki geyik muhabbetleri için bile izlenebilecek bir dizi. 4. sezonun son iki bölümü (house's head, wilson's heart) en iyi dizi bölümleri arasına girecek niteliktedir. 6. sezonun film tadındaki (hangi film olduğunu izleyenler bilir) başlangıcıysa apayrı bir yere sahiptir.
  2 ... xmandr
 9. 129.
  ne zaman ki unutulmaz diziler başlığına yazdım adını baktım kötülendi sürekli. ve cidden üzüldüm o an. sonra kendi kendimi sakinleştirdim şöyle ki.. kötüleyenlerin çoğu büyük ihtimalle sığ ve çamurlu sularda yürümekte ısrarlı davranan yerli dizileri izleyenlerdendir herhalde. sonra hepsinin sığ olmadığına karar verdim. çok iyi diziler de vardı. fakat zaten o çok iyi dizileri izleyenler muhtemelen house m.d. gibi dizileri de izlemişler ve beğenmişlerdir dedim.sonra bi an yoksa değil midir lan?! dedim. bütün genellemeler yanlıştır napıosun olum dedim bi ara. sonra gene genelleyesim geldi. ve özellikle içimde bir his bunu kötüleyenlerin askı memnuniyetsiz e bayıldıklarını hayal ettim. hepsi bilgisayarın başına geçip tüm yabancı dizileri kötüleyip denk gele benim entry mi de kötülüyorlardı.daha sonra aşkı memnuniyetsiz başlayınca ağızlarından sular akana kadar zap yapmadan ekran başına toplanıp entrikanın yozlaşmışlığın seyir zevkine varıyorlardı.ara bir izlemeyen aile bireylerinden biri kalkıp bir peçeteyle salyalananların salyasını siliyor ve yerine oturuyordu.aman allahım korkunç bir şey yahuu dedim. sonra içime bir adet okan bayülgen girdiğini hissetsem de ses çıkarmadım artık.pek bi zararı yoktu kendisinin.derken house md nin hala neden kötülenmiş olabiliceğini aklım almadı.şaşırtıcı bi şekilde bir kaç diziyi daha house md kadar seviyorum.hepsi aynı anda kötü eleştirilse sadece house md ye gelen kötü eleştiriler aklıma sığmıyor.çünkü kötü denemeyecek bir dizi. ortalamanın epey üstünde. mesaj kaygısı yok fakat yine de mesajını vermekten geri kalmıyor.e sağlam da bir izleyici kitlesi var.e her önüne gelen de aaa lost izleyek hiroz izleyek gibi triplere girip izlemiyor bilmediği için ve bilmesinler de lütfen.eğer bir dizi bir çok şeyle iyi bir dizi olduğunu kanıtlaşmışsa o dizi unutulmaz zaten.. e benim gerizekalı zeka yoksunu yazıyor çiziyor olduğunu sanan arkadaşım! ne halt yemeye kötüye tıkladığını sorabilir miyim? lütfen cevap at bana hararetle tartışmak istiyorum çünkü. hadi desem ki en süper dizi başlığının altına house md yazsam da onu kötülesen tamam. çünkü oradaki görecelik daha kabul edilebilir.fakat sadece senin unutabileceğin bir diziyi hayır bu unutulmaz değil gayette, unutulabilir, boktan bir dizidir mantığıyla kötüleyemessin.bu başlığı dilediğin kadar kötüle çünkü savunduğum şey görecelidir hoşuna gitmez kötülersin ama şunu adil kullanun gözünüzü seveyim.parmağınız kopsun mantıksızca kötülerkenbir daha tıklayamayın.ne diim daha.
  7 ... kuresel ashirma
 10. 130.
  şöyle söyleyeyim; play stationa elimi süremez oldum, varsa yoksa house, rüyamda bile house'u görüyorum lan, 3 günde ilk sezonu bitirdim.

  inanır mısınız, günlük hayatın akışı içinde 'acaba house şu an ne yapıyor?' diye merak ediyor ve açıp izliyorum.

  çok kısa ve öz anlatmak gerekirse;

  manyak herif yaaaa....
  3 ... saipsiz