bugün

eşcinsellerin neden olduğu bir durumdur.
aslında homofobiniz yoktur. olmasa bile hetero iseniz bittiniz, homofobiksinizdir artık.
illa ki gey evlilikleri desteklemelisiniz..
geylere pozitif haklar tanımalısınız.
parkta iki erkeğin öpüşmesinden rahatsız olmamalısınız..
geylerin cinsel birlikteliği hakkındaki olumsuz görüşlerinizi belli edemezsiniz..

aksi takdirde homofobiksinizdir bu homolara göre.
lan bir dur amk! ne ara türk milletini amerikan romantik filmlerinden fırlamış insanlar bellediniz siz?

bizim homofobimiz ilişkinize "bana ne?" demek ise. evet homofobikiz..
homobofik olan insanların gizli eşcinsel olduğunu söylemenin apayrı bir mallık olduğu kavram.
o zaman akp'yi eleştirip, sevmeyenler aslında gizli akp'li,
aslında galatasaraylılar gizli fenerbahçeli,
ateistlerde gizli dindar olsun.
gereksiz korku biçimidir.*
korku biçiminden çok saldırı biçimidir.
karakter olarak ibnenin önde gidenidir bunlar.
ben erkeğim diyen çoğu erkeğin özelliği. şimdi düşünün, yarma bi herif sizi yatırdı, maazallah zikecek. deyin bana, korkmaz mısınız? bırakın yalanı efendim, korkarsınız elbet hemcinsiniz hötöröf yarmanın sizin kabağı oymasından. burada iyi haber şu: evet, gerçek bir erkeksiniz, kötü haber: kabağın bozulmasına saniyeler var.

siz bakmayın moderen geçinen tiplere, onlar cümle toplum ipne olsun da rahatlayalım derdindeler.
şu fotoğrafı gördükten sonra olduysa haklıdır.

görsel
(bkz: gizli eşcinsel) olabilitesi yüksektir.
heteroseksüel kişinin, kendi cinsiyet tanımlaması dışında kalanları red etmesinin getirdiği yıkıcı tavır.
olmaması gereken ama olan durum.
insanların cinsel yönelimine karşı korku duyan kimse. korku ile kalmıyor ülkemizde tehdit olarak algılanıyor, üzerinde otorite kurma gayesi taşınıyor, baskılanıyor, homo diyerek aşağılanıyor da. kelime anlamı dışına çıkan çok geniş bir yelpazesi var. insanlar yalnızca homofobik değil heterofobik aynı zamanda, sol frame göz ucuyla incelendiğinde açıkça belli ediyor kendini. alınan yaş, bilgi, hayat tecrübesi derken alt edilebilir şeyler.
(bkz: homofobi bir hastalıktır)
Eşcinsel birini görünce işin sadece seks boyutunu düşündüğü için asıl ahlaksız olan topluluktur. Çocuk gelinlerden, kocası ölünce kardeşiyle evlendiren kadınlardan rahatsız olmazlar fakat cinsel tercihleri farklı diye kendi evlatlarını öldürmekten de çekinmezler.
BiR iNSANiN TAMAMEN KENDi KARARLARIYLA VE ZEVK ALMAK iÇiN, MUTLU OLMAK iÇiN YAPTIGI BiR ŞEYDEN MiDESi BULANAN iNSANDIR. SANANE AQ!
homofobik hem ibnelerden korkup hemde ibneler bulaşmaya kalktığında ibneleri dövmektir.
homofobik hem ibnelerden tiksinip hemde ibneler şekil yaptığında dokunursam bana da bulaşır amk diyerek tekmeyle dövmeye çalışmaktır.

ayakkabının tabanından yiyeceğim pıçağı o olacak. amk ibneleri sizi.
Evet arkadaşlar; ben açık bir şekilde söylüyorum ki homofobiğim. Çoğunuz düşünün erkeklerden örnek vereceğim. bir kızla seviştiğinizde ve ya cinsel bi şey yaşadığınızda çoğunuz eve koşup ilk olarak yarı ıslak boxeri fırlatıp ogün yaşadıklarınızı aklınızda canlandırarak mastürbasyın yaparsanız. çok şahit olmuşumdur lise çağlarında bir kızın frikiğinden esinlenerek hayal gücü geniş kardeşlerimin ne tür fantaziler kurarak kendini tatmin ettiğini. Homofobik olarak kendimi ırkçı, faşist, maskülen biri olarak kesinlikle görmüyorum. Ben homofobiğim ve bir erkeğin gece beni arzulayarak uyumasından korkuyorum. Bu yüzden kimse beni suçlayamaz.
Gökkuşağının renklerini reddettikleri sürece siyah dünyalarında boğulmaya mahkumlar.
bir adam öldürdüm madalya taktılar,
bir adama aşık oldum ordudan attılar, genşler. homofobik olmayın öcü müsünüz...
ordudan atıyorlarsa ben de aşık olacağım.

tüysüz erkekler eklesin.
evet ben homofobiğim bu normal olan değil midir?
bi erkeğin kıcıma bakıp arzulamasından tedirginim.

(bkz: jagged)
ruh hastası olması muhtemeldir.

susma haykır eşcinseller vardır!
Homolardan korkan kişi.
Benim.
Ona buna vurduran kim bilir bize ne yapar.
şu ikiyüzlü, pedofilinin, tecavüzün, bin türlü ahlaksızlığın kol gezdiği toplumda sen tut eşcinsellerden nefret et, tiksin...

pek anlayamadığımız insanlardır.
Homofobi tedavi edilebilen bir hastalık arkadaşlar endişelenmeyin.