bugün

entry'ler (779)

anın görüntüsü

görsel

anın görüntüsü

görsel

uçak düşerken yapılması gerekenler

son anları hostesler ile iyi geçirmek en iyi seçenektir.

mesajlaşırken sırıtan kız

benimle mesajlaşıyor olabilir.

kızları savunan erkekler

erkeği ne yapayım? karı işime yarayabilir, tabii ki onu savunacağım

anın görüntüsü

görsel

barfiks çekemeyen erkek

dips yapamayan erkeğin emmioğludur.

bugün kendini kaldıramayan yarın sikini kaldıramaz arkadaşlar .d

spor

Yılbaşından beri pek yapmıyorum. Ara sıra fazla paslanmamak için yaptım ama, az. Tek sette Tekrar sayısında pek azalma yok gibi ama set sayısında azalma var :(
neyse, yine başlayacağım artık. Biraz daha kilo vermeye yönelik bir program yapacağım, birkaç kilo verdikten sonra güç odaklıya dönerim...

kıskançlık

bugün bunu hissettim. genel olarak huyum değildir, garipsedim. başta içkili olmama ve dönemsel sorunlarıma bağladım. ancak düşününce şunun farkına vardım, insan asıl olarak sahip olmak isteyip de gerçekten sahip olduğuna emin olamayınca bu duyguyu en ateşli şekilde yaşıyor.
o benim olsun isterken, benimle olmasına rağmen benim olmadığını bilmemek, bilememek zor bir şey. "benim" deyince biraz metalaştırmış gibi bir algı olabilir, olmasın. "benim" derken bir eşya gibi değil ama, benim bir parçam gibi olmasından, bunu bilmekten bahsediyorum.
dediğim gibi, içki falan... daha fazla uzatırsam konuyu dapıtıp düşüncelerimde kaybolacağım. umarım anlatabilmişimdir demek istediğimi.

anın görüntüsü

görsel

kedi

görsel

sürekli çay içmek

Bugün yaptığım hede. Kahvaltı, kahvaltı sonrası, yemek sonrası derken şimdi de baklava yanında yine çay içiyorum...

anın görüntüsü

görsel

anın görüntüsü

görsel

sözlükte birbirini öven tipler

(bkz: sözlükte birbirini öven tipleri yeren tipler)

kova

Elin gavuru kova yapınca adı gravity bong olmuş, bi de 2,2m görüntülenme *
https://youtu.be/KKl8na4oZbM

edit: ahaha yorumlara baktım da, kova evrenselmiş be
https://i.hizliresim.com/va9V3A.png

abd vs iran

(#42662180)
Nasıl yani..? Türkiye gücünü kullanıp abd'yi dizginliyor ama iran'ı dizginleyemiyor mu..? Nasıl kafalar ya bunlar? Bir de üşenmemiş yazmış...

sigara ve bira içen sert erkek çekiciliği

Boş sigara içen boş erkekleri çekici bulan boş kadınların var olduğunu sandığı çekicilik.

panduf

Biri de olduğunu yazmamış. Bu ne tanım yapın bakim

içinde bal kelimesi geçen atasözleri

Arkadaşlar siz atasözünün ne olduğunu bildiğinize emin misiniz?