bugün

entry'ler (8)

aynı bokun laciverdi olan şeyler

Squirtle - Cytherea

bence bu ikili çok benzer.
ikisinin arasında fark yoktur.
ikisi de itfaiye ekibine alınabilir.

adobe audition 1 5

Adobe audition 1.5 nam-ı değer cool edit 2001 gibili senelerde müzik sektörüne bir güneş gibi doğdu. Mix teknikleri bilindiğinde ve plug-inler doğru kullanıldığında orjinal yazılımlı cubase kadar etkili olur. Günümüz home studioları işe şöyledir;

1- Adobe Audition 1.5 Çalıştıracak Bir Bilgisayar.
2- Behringer C1 ve ya Lüks Olanlar için Rode NT-1A
3- M-Audio Fasttrack 2 Ses Kartı
4- Turkcell ve ya daha saçma Bayiden Alınmış Çakma Bir Beats Kulaklık.

eric cartman

kesinlikle amerikan şerefsizliğini tamamen yansıtan komik, şişko, ırkçı, iri kemikli olduğunu düşünen, kimse tarafından kabul edilmese de bir kadın tarafından seslendirilen southparkı southpark yapan karakterdir.

kardeş payı kartal

Kesinlikle ana karakterler kadar diziye renk katan bir tip. Mükemmel derece iki oynanan ve gülmekten yaran bir tipleme. Gerek orjinal tipi gerek müthiş diksiyonu ile güldüren bir tip.

auto tune

Bir orospu çocuğunun çıkardı plug-in. Hande yener'i Demet Akalın'ı Nicki Minaj ı dünya ünlüsü yapan programdır. Azıcık kulağınız varsa çok rahat fark edersiniz. Sesler daha robotic çıkar ve kulağa güzel bir tınıyla gelir. Günümüzde newschool mc lerden Vice ve Enes Alperin de sık kullandığı program. Genel Türk müziğinde kullanımı ise;

1- Stüdyo ya girilir ve vocalist tripleri başlar
2- Saçma sapan yazılmış sözler kötü bir vokal eşliğinde söylenir
3- Daha sonra stüdyodan çıkılır ve ses mühendisi gariban kardeşlerimize '' Bir kaç aksaklık var siz halledersiniz '' diyerek ses mühendisi kardeşlerimizi 3-4 gün stüdyoya kapatıp o lanet sesi düzeltmesi beklenir. Ve hit singleınız hazır.

hidra

Prof bir rap stüdyosu sahibi olarak ve fatihi yakından tanıyan biri olarak yapıyorum bu yorumları. Gerçekten iyi bir freestyle yeteneği var. Kendisi düzgün rhyme, akıcı flow, ve bunların hepsini anlamlı lyricle birleştiren nadiren newschoollardan. Sözlerini esirgememesi ve ya açık öslzü olması ve sert bir dille eleştirmesi primci olduğunu göstermez. Aksine gerçekten bir özgüven sahibi olduğunu gösterir.

- Bazen soğukkanlı olmaktayım babam gibi
Olamasam da ailemin gözünde hiç adam gibi birisi
Oğlunuz küfürlü boş şarkılar yapan biri
Çok kimsede selam vermez çünkü dilim sapan gibi

Hidra - Gibi (Holligan)

homofobik

Evet arkadaşlar; ben açık bir şekilde söylüyorum ki homofobiğim. Çoğunuz düşünün erkeklerden örnek vereceğim. bir kızla seviştiğinizde ve ya cinsel bi şey yaşadığınızda çoğunuz eve koşup ilk olarak yarı ıslak boxeri fırlatıp ogün yaşadıklarınızı aklınızda canlandırarak mastürbasyın yaparsanız. çok şahit olmuşumdur lise çağlarında bir kızın frikiğinden esinlenerek hayal gücü geniş kardeşlerimin ne tür fantaziler kurarak kendini tatmin ettiğini. Homofobik olarak kendimi ırkçı, faşist, maskülen biri olarak kesinlikle görmüyorum. Ben homofobiğim ve bir erkeğin gece beni arzulayarak uyumasından korkuyorum. Bu yüzden kimse beni suçlayamaz.

erkeklerin zeki kız yerine aptal kız tercihi

zeki kızla çıkmak şeytanın ikiziyle çıkmaktır. düşün hem şeytanla çıkıyosun hem de kayınçon şeytan sen düşün. aptal kız kolay lokmadır. libidoları ön plandadır. gerekse 85 B - 95 B arası sütyeni gerek dolgun kalçalar ile silikonumsu en koyu renkte süülmüş rujlar 2 hafta namus bekçisi 3. hafta asa akira. siktir edin zeki kızı daha gençsiniz.