bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    sözlüğe ve bursa ya hoşgelmiş yazardır. bursa da neden zirve yapılmıyor zirvesi nde tanışılmıştır. sıcak kanlıdır. bir iki pot kırmıştır ama olsundur.
    1 ... cumingsoon
  2. 2.
    bursa il sınırlarına yeni dahil olmuş güzide yazar. kendisini kanka listeme alıyorum ve hoşgeldin diyorum.
    2 ... t bag
  3. 3.
    bursa da neden zirve yapilmiyor zirvesine teşrif etmiş, mature hatunların sevgilisi olan yazar.*

kendisine kendimi tanıştırma fırsatını zirvenin sonunda yakalamışımdır.**
    2 ... beyaz etli prens
  4. 4.
    bursa da neden zirve yapilmiyor zirvesi için buluşulacak cafede otururken bulunduğum katta ben dahil 7 kişi olmasına ve tek başıma oturmama rağmen sözlük yazarı olduğumu gözümden anlamış, 3-4 saniyelik bakışma ve "hkınk, çkonk"larımın ardından "uludağsözlük??" diyerek beni kekeme olmaktan kurtarmış, güzel şehrümüze * ve sözlüğümüze * hoşgelmiş, tanışıldığı için memnun olunmuş yazarinsan.
    1 ... sako
  5. 5.
    sözlüğümüzün yeni yazarı. bursa da neden zirve yapilmiyor zirvesinde bolca sohbet etme fırsatı bulduğum yazar kişisi. hoş sohbetleri için kendisine burdan teşekkürlerimizi sunuyoruz.
    1 ... cirkinordekyavrusu
  6. 6.
    biraz keyifsiz gözüken ama keyfinden bizi mahrum bırakmamış yazar.
    1 ... cumingsoon
  7. 7.
    dopdolu bir yazar. geniş düşünebilen ve keyifle dinlenen bilgi küpü.
    2 ... legend of the stranger
  8. 8.
    kafasını rahat tutması gereken en asıl duygunun insanı.*
    1 ... t bag
  9. 9.
    keyifsizliğinin kısa zamanda geçmesini dilediğim hoşsohbet yazar.
    2 ... stalker
  10. 10.
    eğitim münasebeti ile yolu bursa'ya düşmüş, ankaralı, ankara aşığı yazar...

lanetli şehir bursa'dan nasibini almış olacak ki ilk tanıştığımda* gülen yüzü biraz asılmış son zamanlarda... ne diyelim; alışırsın dostum, burası da böyle lanetli bir şehir, burada her şey ters gider...
    1 ... beyaz etli prens