bugün

eski logosundan da anlaşılacağı üzere çöpçatan sitesi. sadece üniversitelileri çatıyorlar ama.
http://www.hocam.com/?r=415457&kid=7

şu linkten kolayca üye olunabilen oluşum. evet kızlar teklif ediyor *
üye olamayanların üye olanlar için abaza dediği site.

en rahat kız düşürebileceğin ve hatta kızlardan mesaj aldığın site.

en güzel muhabbet edebileceğin site.

önüne gelenin alınmadığı site.

makaranın yapıldığı site. sen hala gelmiş bu siteye bok atıyorsun.
berbat bir yerdi. arkadaşımın tavsiyesi üzerine üye oldum ve bir kaç hafta sonra kapattım. "hocam" diye "kocam" ayağına getirecekler zibidi kertenkeleler
çok ağır laflarım var fakat silinir diye yazmıyorum karaktersiz bir site hocam.com
kızların götlerinin tavana, burunlarının himalayalara değdiği,
bazı erkeklerin kendilerini brad pitt sandığı,
hatun düşürmek için türlü maskaralıkların sergilendiği,
tavla oynamak isteyenlerin piyasa yapmak için bir hafta önceden oyun açıp kaçan insanlarla karşılaştığı,
kol, bacak, göğüs, adonis, karın kası, sırt dövmesi, göt çatalı gibi mahrem ve gayri mahrem vücut bölgelerinin fotoğraflarının göz kırpılmadan paylaşıldığı değişik bir dünya.
http://www.hocam.com/uyelik.php?b=48933 linkinden üye olunabilecek çok güzel bir oluşum
beş para etmez bir site.
şuan itibariyle 3 ayrı kişiyle flört ettiğim site. aşkım kocacım falan diyorlan lan.
hatunların teklif ettiği site. ezikler sıra bekler yıllarca. eski üyeler böyle beklemedik.

bu arada çok kıza çok mesaj atmayın engellenme ihtimali var bak.
kuzenimin ve arkadaşlarını takıldığı site. baya baya kızlar 10 dakikada tavlanıyor ve buluşularak amaç yerine getiriliyor. bu fcuk boddy saçmalığının başka bir site ayağı.
2007'den beri üyesi olduğum. eski adı hoccam.com olan ve çirkin de olsa kızların hafif dekolteli fotoğraflarının altına yüzlerce beğeninin yağdığı göt kaldırma sitesi.
hoccam.com olarak odtü içinde başlamış olan sitedir.
Adı değiştikçe içerik de değişmiş baya arasıra arkadaşlara bakmak için öyle bir girip iki muhabbet ederim ama onun dışında abaza sitesi olmuş. Ne eskisi gibi geyik oluyor ne de samimiyet.
Ergenlerin cirit attığı, isyanlarını forumlarda haykırdıkları için ana babalara dolaylı yoldan faydası olan site.
kendi bölümümden bir öğrencinin kurduğu şu siteye kayıt olmak için 3 sene bekledim ve hala 100bin kişi var önümde..

Allah'ını seven sırada kaynak yaptırtsın olacak gibi değil sözlük.
kendine güveni olmayan kızların kesinlikle üye olmaları gereken site.
zira en çirkinin fotoğrafı bile en az yüz kişi tarafından beğenilir.

hele ki bir de göğüs bacak açmasın.

siteden çıkınca kendinizi scarlett johansson sanıp sokaklarda dolanabilirsiniz. ama aynı beğenilme olmayabilir.
ev arkadaşım vesilesiyle duymuştum siteyi. abartmadan söylüyorum ki ben ders anlatım sitesi falan sanıyordum isminden ötürü. sonrasında vay efendim meger bizimkisi aman allah ım ne haltlar yiyormuş.. kimin eli kimin cebinde belli değil, her gün belirli periyotlarla profilini ziyaret edenlere bakıyor beğendiğine yazıyordu. evde kalmış kızlara duyurulur anacım.
T.c sormasıyla iyice antipatimi kazanmış saçma site, oldu olacak vukuatlı nüfus örneği ve ikametgah da verelim.
sebil gibi kız ayıklanan enfes site.

üniversiteliye doyamıyorum.
oluk oluk hatun yağan yer. varsa paranız hiç beklemeden üye olun.
Vay anasini, eskiden kadinlar sikayet ederdi rahatsiz ediyorlar diye simdi de firsattan istifade zengin koca bulmaya mi gidiyorlarmis.
erkeklerin abaza kızların kaşar olduğu site net.
biri size ilgi gösteriyorsa emin olun ki sadece sizle konuşmuyordur aynı anda 5 6 kişiye bebeğim tatlım bitanem yazıyordur.
tüm ilgi de görüşene kadardır sonrasında tüm olayın büyüsü bozulur kimin ne mal olduğu ortaya çıkıyor tek tek valla.
karşınızdaki kişiye de fazla güvenip belli duygular beslememeniz gerekiyor yoksa gülü sevdim dikeni battı hesabı kim vurduya gidersiniz.
girin üye olun diyenlere kanmayın bence. kimse gel takılalım ayağına paralı üye oluyorsanız bir iş vardır hacı diyprum. ha beyin bedava diyorsanız devam edin.
binlerce gerizekalının üye olduğu site.

insan düşünmeden edemiyor bunlar üniversiteyi nasıl kazandı diye.
forumlarda ki ciddiyet sıfır amk. bir başlık açmaya kalk trollemeler yersiz espiriler havada uçmaktadır. 95 96 model bebeler zaten iyice suyunu çıkarmış durumunda. kızlar kız değil beyler inanmayın sakal tıraşı olmuş kezban sürüsü. abaza erkekler yüzünden tıraş olmuş kezbanların egoları kibirleri uzaya gitmiş durumdadır. girme şansınız olursa bir bakın duruma.