bugün

Oytunkaran var, gerci erkekten sayar misin bilmem emme.
çünkü ilgi gösteren ilk kişiye gidiyoruz, orospuluk yapacak vakit kalmıyor.
Her erkek ilgiye ihtiyac duyar içlerinde sevgi şefkat merhamet bekleyen çocugun bası oksansın ister. Bu çok olağan bi durumdur ve sonuna kadar hakkınızdır.
Instagram görmemiş kişi beyanıdır. Kendisine güven eksikliği nedeniyle gösteriş yaparlar.
kemalist erkekler var ya derditen sorunsaldır.
emin misiniz?

bir erkek olarak buna kalıbımı basarım ki erkeklerin en az %80 i ilgi orospusudur.

ergenlikte başlarlar buna. hepsi aykırı olmak farklı görünmek dikkat çekmek isterler. ilgi isterler. konuşunca ortamdaki her kız ağzının içine düşsün isterler. çoğu bunları ister. bir atar gider vardır ki sorma gitsin. ve hatta öyle ki bu ilgi azalınca bu orospular kadınlara zarar da verirler.

delikanlılıktan bahsederler ama serti gördü mü topuk yaparlar. adamlığı 7/24 kızların yanlarından ayrılmamak zannederler. aslında böylece asosyal* veya bir tane sevip diğerlerini bacısı gören* erkeklerden üstün olduklarını da zannederler.

kısacası ilgi orospusu erkek vardır. ve genelde ilgi orospusu kadınlarla beraberlerdir. canları cehenneme.
aynen hiç yok farkında değilsiniz herhalde.
o ne la, yeniyor mu ?
Kerimcan?
Bence tekrar düşünelim.
sonuna orospuluk koyunca hiç görmedik oluyor.
orospuluk kızlara mahsus olduğu içindir.
bir dişil kişiliğin ilgisini çekmek adına girmediği şekil, yapmadığı sebeklik olmayan insan türünden mi bahsediyoruz? amino asit basıp kadınlara taş çıkartan kalçalara sahip olma girişimleri, yaptıkları iki kası gostermek için utanmasalar çocuk reyonundan giyinmeye teşebbüs edecekleri konularına girmiyorum bile...

edit anadoluda bir laf vardir:
--spoiler--
kadında orospuluk varsa sonradan olmuştur, erkek orospu doğar
--spoiler--
diye. orospuluk mayada varsa yavrum o kadar güzel ilgi orospusu olursun ki, cincindeki emekçi bayanlar biraya gelse senin eline şu dökemezler...
Kızlarımız o kadar ilgililer ki anlaşılmıyor valla öyle olup olmadıkları.
gel yavrum gösterelim. dolu valla dolu.
Var hemi de gırla dolu. Bir zamanlar onlardan biriydim bende, tedavi oldum çok şükür.
görsel
erkeklerin toplumsal avantajı sebebiyle görünmeyendir.

teknik olarak 3 erkek istediği saatte bir yerde oturup çay içebilir ve sosyal ihtiyacını bu şekilde giderebilir ama kızların bunu yapma ihtimali çok düşük.

sosyal medya burada bir yardımcı oluyor.

yani lölö yapmadan önce yaşadığınız toplumu iyi tanıyın aq.
Peşin edit: Tanımlanası bir olguya rastlanmamıştır.
Dünyada ne kadar çok hıyar ağası var arkadaş. Nereden türedinizse siktirin gidin geri girin oraya allah aşkına ya. Üstün erkek ırkı demiş bir de. Evet üstün erkek ırkının böyle şeylere ihtiyacı yok ama spor salonunda kendini sixpack uğruna helak edip amacına ulaştığı an her yere bostan bostan çıplak fotoğrafını koymaktan, twitter'da elin kızına penisinin fotoğrafını yollamaktan keyif alıyor. Ha bir de bu üstün erkekler interaktif sözlüklerde başlık da açar gelip birileri tepki versin diye. Ama bunun ilgi çekmeye çalışmakla hiç alakası yoktur. ilgi orospuluğu da neymiş canım hobi bu hobi. (bkz: He de gülüm he he de gitsin)
(bkz: lird mircis imirilist pirims)
bu ülkede olmaz, bu ülkede erkekler hep kızların ağzına düşer sırf kız oldukları için, kızlarda yoktan yere zeusun çocuğuyum havalarında gezerler ama nadir de olsa çıkıyor o da aşırı narsist ve yakışıklı erkeklerde.
Allah imkan tesis verseydi benim bildiğim erkekler orospulukta kadınları seksene katlardı.
Sizi bilmem ama benim çevremde var. Mekan mekan gezen, yediğini, içtiğini hikayeye atan. Arabada 100 hikaye atan tanıdıklarım var. Ha oran olarak kızlardan kat kat düşük tabi. Hepsinin anasını sikiyim.
(bkz: aslan burcu)
(bkz: kadınlarda orospuluk switch i doğuştan on geliyor)
Bunu yazani da tirmalamis o bahsettigi kezolar. Yazik.