bugün

entry'ler (143)

senden önce öpülmüş dudaklar

Kendin yazmizsin senden once diye. Gecmise takilacagina bir bak bu dunyada hangi yetime yardim edebilirim, hangi fakiri doyurabilirim. Opulmus dudak dio hala ya.

barbara palvin kadınsa sözlük kezoları ne

Barbarada sana donup bakmaz sozluktekilerde.. bAska meskale bul bence..

hiç ilgi orospusu erkek olmaması

Bunu yazani da tirmalamis o bahsettigi kezolar. Yazik.

zekasıyla ilgi çekmek isteyen sözlük kızı olmaması

Zamana ayak uyduruyo napsin. MAlesef o dedigin tArihte kaldi. Hatta ve hatta zeki oldugunu saklama geregi duyanlar turedi. Nedenmi? Gozu ac erkeklere sor bi.

neden sevgilin yok

Çünkü karşılaşmadım.

kuskus

Kısır türkçe ismi.

almanları alman yapan detaylar

Suratsızlardır.

düğün için 100 bin tl borca girmek

Bi kere evleniyoruz zaten diyen insanların marifetidir, hayır bu devirde bi kere evlenende kalmadı ama işte. Saçma. Borç batağına girip mutlu olamıyorlar sonra da boşanıyorlar. “Boşanmak için evlenmemiştik biz tabiki” derler. Ulan inek boşanmak için evlenmişsin işte!!.

melisa

Avrupalıların kullandığı bir isimdir.

mutlu musun

Mutlu olmak işteyenlerin en sık sorduğu sorulardan biridir.

beyler ben gidiyorum

Anca gidersin dedirtir.

türkiye yi terk edip norveç e yerleşmek

Mantıklı düşünemiyordur.

sevgiliden kalanlar

Tecrübe
Hayat dersi
Korku.

türbanını çıkar modern hayatı yaşa

Modernlik kavramını bilmeyenin işi. Çok saçma. Buna türbanlı olmayan batı dünyası bile kıçıyla güler..

doğduğun yer mi doyduğun yer mi

Doğdugun yere sevgi beslersin, doyduğun yere saygı duyarsın. Nerden geldiğini unutmamalı, ekmek veren eli de taşlamamalısın diye düşünüyorum.

mini etek giyip ahlak ve namustan bahseden kız

Bahs edebilir ahlak ve namus kavramını yanlış anlayanlar bunu yadırgar. Hal, hareket, düşünce orospuysa çarşafa bürünsen ne fayda..

hazal kaya

Gelinliği hoşuma gitti. Mutluluklar dilerim.

bela okumak

Bela okumak ayni kor insanın kurşun atması gibidir, kurşunun kime denk geleceğini kestiremezsin. ilk atışta isabet ettim sanırsın. Kötüdür, bu yüzden çok günahtır. Ayrıyetten kendinde birikmiş yüksek dozda kötü enerjiyi dişa atarsın buda kısa süreli rahatlama sağlar ama kalıcı değildir. Yani öyle de böylede kimseye yararı yoktur.

çok konuşan insan

Az düşünen insandir.

ilişkinin adını koyma meraklısı kız

Yeni doğan bebege isim koymak kadar normaldir.