bugün

Fuck biggy, diyerek ayıp etmiş pac, evet biggy’ide severiz fakat yinede bu şarkı tarihteki en iyi diss dir.
En güzel kısmı şudur efendim;

--spoiler--
call the cops when you see tupac
--spoiler--
görsel

"thats why i fucked yo bitch, you fat motherfucker.."

Şunun gibi diss track bir daha gelmez sanırım.
dünya hip hop tarihinde ki gelmiş geçmiş en iyi diss parçasıdır.

dinleyip dinleyip gaza gelebilirsiniz dikkat edin.
insanı çok mutlu eden şarkı.

ahahahha.
Nas'ın Ether'i kadar lirikal kalitesi yoktur paso küfür ama bu şarkı da tupac'ın öfkesi düşmanlarını titretmiştir.
Boktan sabahları şenlendiren.

Burn motherfucker you deserve to die !
Hıhım.
"Arkadaşım filan değilsin işte bu yüzden kancığını silktim şisko piç" diye başlayan dünyanın en okkalı diss i, böylesi daha yazılmadı.
efsane hiphop sanatçısı tupac amuru shakur un diğer efsane hiphop sanatçısı olan biggie smalls a şunları söylediği efsanevi diss tracktir.

diss te şöyle efsane bir sözde vardır ;

you claim to be a playa
but, i fucked your wife.

yani diyor ki ;

--spoiler--
kendine zampara diyorsun
ama karını ben siktim.
--spoiler--
Ard arda 70 kez dinlenir.
Call the cop when you see 2pac.
Neden bu kadar popüler olduğu anlaşılamayan uyduruk rap şarkısı.
Bu dandik şarkıyı Tutturmuşlar en iyi rap şarkısı diye.
Daha iyileri kesinlikle var.
Zaten anladığım kadarıyla sadece türkler seviyor bu şarkıyı.
Diğer ülkelerde hiç dinlenmiyor.
şu rockcı halimle 1 haftadır aralıksız dinlediğim şaheser. gelene geçene alayına sövmüş reyiz. çok güzel stres attırıyor.

son olarak; you think you mob nigga we the motherfuckin mob
east'e kimin daha taşaklı olduğunu gösteren tupac parçası.
biggie ve eşine özellikle iyi giydirmiştir.

kontrolsüz öfkenin dışa vurumudur.
(bkz: alayına diss)
Kadıköy kelimleri bilmez durak (?) Diye devam eden sansar şarkisidir da ayni zamanda.
Dilime takılan 2pac eseri.
Bir ara eko sozluk vardi, oradaki nickimdi bu benim.
dünyanın en güçlü dissi seçilmiştir. ikincisi ise eazy e'nin real compton city g's adlı dissidir.
insana kendisini west side gangsta gibi hissettiren şarkı. alayının amına koyasınız gelir.

ayrıca bu diss bana atılmış olsa 32 tane uyku hapı aldıktan sonra kendimi bir tabuta kitleyip bileklerimi keserdim. bu sırada daha önceden anlaştığım birine tabutu denize attırırdım.
Outlawz ile birlikte söylemiştir. Şarkı sonradan sonraya düzeltilmiştir. Çıkarılan yerlerin içinde fuck jay-z kısmı da vardır . Jay-z ve biggie'nin Brooklyn's Finest adlı şarkısına sinirlenip söylemiştir. Jay-z bunu duyduktan sonra korkudan doğu-batı kavgasının içinden çekilmiştir. Fuck jay-z kısmını Nas jay-z'ye attığı ether isimli diss parçasında kullanmıştır.
(bkz: Outlawz)
(bkz: Brooklyn s Finest)
en iyi 3 diss ten biridir diğerleri nas-ether ıce cube-no vaselina
2pac bu şarkıda sadece biggie'ye diss atmamıştır tüm east coastu sikmiştir diğer attıları-Mobb Deep, Puffy, Junior M.A.F.I.A., Lil Kim,Chino XL
ismi türkçe'ye "şimdi alayınızın a... koyacam" şeklinde çevrilebilir. "sen duuur. sen duuuur." olarak da çevrilebilir. yani şarkının etkisi bakımından diyorum bunları.
sevilmeyen, gıcık olunan tiplere gönderilebilecek en ağır şarkı. tabi ingilizce biliyorsa. şayet bilmiyorsa sorun yok. güzel olmuş bile diyebilir. ama biliyorsa ve sizi bulamamışsa balkondan aşağı atar kendini.
rap aleminde dinleyebileceğiniz en iyi gangsta içerikli tupac parçası.
en gaz anlarda insanın kulaklarında yankılanan şarkı. hayır onu bunu bırak birinin suratına karşı bu şarkıdan bir kuple falan haykırmayın kafanıza sıkar.
her dinlediğimde kendimi west coast nigga sanmama neden olan efsanevi diss.2pac reyizin ölüm sürecini hızlandırmıştır kanımca
güncel Önemli Başlıklar