bugün

komprasorün küçüğüdür. kullanıcısının daşşaklarını sallamasına bir çözüm bulunamamıştır. hilti sadece bir markadır. delicili kırıcıdır asıl ismi.
(bkz: hilti nin boruları patlatması)
ülkemizde darbeli matkap'a da hilti denilmektedir.
çeşitli sohbet sitelerinde alınan rumuzdur. varın anlamını siz düşünün. (bkz: amaniiin)
(bkz: muç)
liechtenstein kadar kucuk bir ulkenin dunyada taninmis delici, kirici ve kimyasal dubel ureten markasi. ayrica digital olcum aletleri de uretmektedir.
üretim yeri olarak makinalarının üzerinde "made in liechtenstein, swiss custom territory" yazar.
deler gecer.
bir epoxy markasıdır.
(bkz: Hilti Re 500)
Çok afedersiniz, kötümüzden hallice bi ülkenin yarattığı global bir markadır. Lihtenşıtaynlılar pek bilmez ama türk argosunda kendine yer etmiş de bir kavramdır hilti.
inşaatlarda ve yollarda kazı yapmak için kullanılan alettir. delici özelliği vardır. düzgün kullanmak ustalık gerektirir.
delici, kırıcı alet ve ekipmanlar üreten firma.

muadilleri için;
(bkz: dewalt)
(bkz: bosch)
(bkz: makita)
lazer metrede en iyisi ama fiyatı da bir o kadar şahane.
Lihtenştayn malıdır. kıç kadar ülkeden bir dünya markası çıkmış. ve alanında en iyisidir.
büfede ismi komik geldiğinden sorup baktım içinde cinsel performansı arttırıcı bir çikolata var.
hemen resmini de çektim..
herkese renkli günler
Darbeli matkap olarak ta bilinen sanayi aracı.
Abaza çapkın erkeğe verilen argo isim
(bkz: barney stinson)
pazar sabahı matkap sesiyle uyanmak denince akla geleb başka bir sinir bozucu sestir.
Kazma makinesinin titreşimli olanı. Dandandandan ses çıkar. Evet.
Asfalt kazma makinesi. Evet.
Pahalı bir asfalt kazma makinesi. Evet.
pkk li teroristlerin zor ulasilan daglik kesimlerde barinak olustururken icin kazida kullandiklari alet.
Yeri Delen alet.
Tüm kağıt mendillere selpak, tüm bulaşık sabunlarına pril, yer sabunlarına cif denmesi gibi markası ürünle bütünleşmiş alet.
80 li yılların seksapel modasiydi. Sarı baretli kasli işçiler kullanırdı bunu ee tabi hippi kızlar deli olurlarmış haliyle. Dayım anlatır.